Reklama na e-Konkursy.infoKonkurs "Gigant" fotograficznyOpis konkursu

Podczas wakacji zabawną przygodę można przeżyć wszędzie! Nam, kaczkofanom, wystarczy do tego kolejny numer GIGANTA!
Zrób zdjęcie, na którym znajdzie się Twój ulubiony tom GIGANTA. Poza tym możesz sfotografować wszystko, co wyda Ci się zabawne.
Zadaniem Uczestnika jest wykonanie fotografii zgodnie z wytycznymi przedstawionymi w aplikacji konkursowej.

Nagrody

Nagroda za I miejsce składa się z: :
- części rzeczowej, jaką jest voucher dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci (do 12 lat), która zawiera śniadania i obiadokolacje, noclegi oraz pakiet wellness o wartości 1400 PLN oraz części pieniężnej, jaką jest podatek od części rzeczowej (ufundowanej przez firmę Egmont, tj. Organizatora)
- zestawu piłkarskiego z kolekcji Dudek Collection
- Nagroda za II miejsce składa się z konsoli PS3 z zestawem startowym Disney Infinity o wartości 1500 PLN oraz części pieniężnej, jaką jest podatek od części rzeczowej (ufundowanej przez firmę Egmont, tj. Organizatora)
- zestawu piłkarskiego z kolekcji Dudek Collection i udziału w zgrupowaniu Bolton Camp Wronki 2013 w dniach 4-6 października (nagroda przeznaczona dla dzieci w wieku 7-12 lat)

Nagroda za II miejsce składa się z:
- spersonalizowanego stroju piłkarskiego Football Academy,
- zestawu piłkarskiego z kolekcji Dudek Collection i udział w zgrupowaniu Bolton Camp Wronki 2013 w dniach 4-6 października (nagroda przeznaczona dla dzieci w wieku 7-12 lat).

Nagroda za III miejsce składa się z:
- kursu rocznego dla dzieci w wybranej szkole Empik School o wartości 1000 PLN (kurs rozpoczynający się w 2013 r.) oraz części pieniężne, jaką jest podatek od części rzeczowej (ufundowanej przez firmę Egmont, tj. Organizatora).

Nagrody dodatkowe:
- 10 pakietów dvd z filmami z serii Spider-Man;
- 10 pakietów gier Top Trumps (Star Wars, Spider-Man, Władca Pierścieni, Top Gear);
- 5x miesięczny udział w zajęciach Football Academy Warszawa (Nagroda przeznaczona dla dzieci w wieku 4-12 lat, do wykorzystania w okresie X-XII 2013);
- 10 egzemplarzy komiksu Gigant.

Nadesłane przez: asantesana Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz