Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Hollywoodzki uśmiech"

Konkurs Hollywoodzki uśmiech

Opis konkursu

Uczestnikiem Konkursu może być osoba pełnoletnia spełniająca następujące wymagania:
- skorzysta lub skorzystała z usług oferowanych przez Primavera Conference & SPA
- osobiście zrobi zdjęcie, wypełni formularz i umieści je na stronie po zalogowaniu wyśle je wraz z wypełnionym kwestionariuszem.

Nagrody

- Weekendowy pobyt w Primavera Conference SPA dla 2 osób o wartości 1 809 zł (Trzydniowy pakiet Dla Dwojga: 2 noclegi ze śniadaniem, obiadem i kolacją (od kolacji do obiadu), Basen, siłownia i sala fitness, 2 x świat saun (sauna sucha i infra) 1. Zabieg Polinezyjski Raj – dla Niej: Kokosowy peeling całego ciała, Odżywczy okład na całe ciało, Aromatyczny masaż całego ciała, Zabieg kosmetyczny na twarz/szyję i dekolt dobrany do rodzaju skóry.
- Pakiet DaySPA „Bądź piękna—Metamorfoza Primavera” o wartości 460 zł (Rytuał zabiegowy na twarz, szyję i dekolt połączony z masażem twarzy i akupresurą głowy, Odmładzająco – odżywczy różany zabieg na ciało, Pedicure SPA DeLux, Manicure SPA z zabiegiem odmładzającym na dłonie)
- Pakiet DaySPA „Perfect Line” o wartości 450 zł (Czekoladowo – migdałowy peeling całego ciała. Masaż wyszczuplający wybranych partii ciała, „Perfect Biust” – zabieg pojędrniający i odżywczy na biust i okolice, Antycellulitowy zabieg na całe ciało SLIM CELL połączony z kapsułą SPA, manicure z malowaniem, Pedicure SPA de lux)

Nadesłane przez: mkmadzia7

Podobne konkursy

Dodaj komentarz