Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Huawei InFocus Awards"

Konkurs Huawei InFocus Awards

Opis konkursu

Konkurs InFocus Awards organizowany jest przez HUAWEI. Jego głównym założeniem jest promowanie sztuki cyfrowej i artystycznego potencjału twórców na całym świecie. Nazwa konkursu nawiązuje do pojęcia ostrości w fotografii i ma na celu zwrócenie uwagi na otaczające nas piękno. Choć niekiedy kryje się w tle, warto je dostrzec i ukazać na pierwszym planie. Dziś może to zrobić każdy posiadacz smartfona.

Nazwa konkursu nawiązuje do pojęcia ostrości w fotografii i ma na celu zwrócenie uwagi na otaczające nas piękno. Choć niekiedy kryje się w tle, warto je dostrzec i ukazać na pierwszym planie. Dziś może to zrobić każdy posiadacz smartfona.

Aparaty w urządzeniach przenośnych dają ogromne możliwości i mają coraz lepsze parametry. To dzięki nim fotografia mobilna przeżywa swój rozkwit i rozwija się na kolejnych obszarach. Nowe treści i sposoby dzielenia się nimi pozwalają fotografom zachwycać odbiorców z całego świata i budować inspirujące relacje. Konkurs InFocus Awards podkreśla zaangażowanie marki HUAWEI w dostarczanie innowacyjnych rozwiązań dla kolejnych pokoleń użytkowników.

Podziel się z nami swoim spojrzeniem na świat. Prześlij swoją pracę wykonaną smartfonem HUAWEI i zyskaj szansę na wygranie wyjątkowych nagród.

Weź udział w konkursie InFocus i pokaż światu jak Ty definiujesz piękno! Zdjęcia zgłaszane do Konkursu mogą być wykonane na terenie Rzeczypospolitej Polskiej oraz za jej granicami. Do Konkursu można zgłaszać wyłącznie zdjęcia wykonane przy pomocy urządzeń marki Huawei. Uczestnik musi wskazać model urządzenia.

Głosowanie na zdjęcia będzie trwało od 24 czerwca 2019 r. do 19 sierpnia 2019 r. do godz. 23:59

Nagrody

Zwycięzcom zostaną przyznane następujące nagrody:

  • Zwycięzca Grand Prix otrzyma Huawei Matebook 13, Watch GT oraz 10 000 EUR; kupon z kodem o wartości 250 USD do zrealizowania w serwisie Trip Advisor (kod będzie mógł zostać wykorzystany w dowolnym punkcie sprzedaży TripAdvisor w kraju w ciągu roku od dnia ogłoszenia zwycięzców Konkursu), a jego zdjęcie będzie opublikowane przez jeden tydzień jako obraz strony głównej w następujących domenach serwisu TripAdvisor: Polska, Dania, Austria, Norwegia, Finlandia, Republika Czeska, Grecja, Węgry, Izrael, Serbia, Słowacja oraz Turcja (tydzień, w którym zostanie opublikowane zdjęcie, zostanie wybrany według własnego uznania przez TripAdvisor);
  • Zwycięzcy I Nagrody w każdej Kategorii otrzymają Huawei Matebook 13, Watch GT, Huawei P30 Pro oraz 2000 EUR, kod kuponu o wartości 250 USD do zrealizowania w serwisie Trip Advisor (kod będzie mógł zostać wykorzystany w dowolnym punkcie sprzedaży TripAdvisor w kraju w ciągu roku od dnia ogłoszenia zwycięzców Konkursu);
  • Zwycięzcy II Nagrody w każdej Kategorii otrzymają Huawei P30 Pro;
  • Zwycięzcy III Nagrody w każdej Kategorii otrzymają Huawei P30;
  • Zwycięzca Nagrody Publiczności otrzyma Huawei P30 Pro oraz Watch GT

Nadesłane przez: anonim Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz