Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Inwestycja w przyszłość"

Konkurs Inwestycja w przyszłość

Opis konkursu

Inwestycja w Przyszłość to inicjatywa skierowana do aktywnych członków organizacji studenckich. Zdobądź nominację swojej organizacji, stwórz video CV i wygraj 5.000 zł stypendium rozwojowego.
Do 1 grudnia 2013r. organizacje studenckie i koła naukowe nominują mailowo (konkurs@pzu.pl) do dwóch reprezentantów w konkursie podając imię, nazwisko i dane kontaktowe nominowanych oraz dane nominującej organizacji.
Do 15 grudnia 2013r. nominowane osoby przesyłają mailowo (konkurs@pzu.pl) link do video CV umieszczonego na serwisach typu youtube/vimeo.
Do 6 stycznia 2014r. przesłane video CV udostępnione zostaną internautom za pośrednictwem dedykowanej platformy konkursowej na profilu Grupa PZU Kariera (Facebook).
W dniach 6 stycznia - 20 stycznia fani profilu Grupa PZU Kariera w drodze głosowania wybiorą pierwszą piątkę laureatów. Drugą piątkę laureatów wskaże konkursowe jury.
Wręczenie nagród odbędzie się podczas Gali Finałowej konkursów Wiedzą Pisane oraz Inwestycja w Przyszłość na Zamku Królewskim w Warszawie na początku lutego.

Nagrody

Dla 10 laureatów:
- Stypendium rozwojowe o wartości 5.000zł,
- Skrócony proces rekrutacji do udziału w praktykach i stażach Grupy PZU,
- Bilety PKP umożliwiające udział w Gali Finałowej konkursu w Warszawie.

Dla organizacji nominujących laureatów:
- Tablet Samsung Galaxy Tab 3,
- Bilety PKP umożliwiające udział dwójki reprezentantów w Gali Finałowej konkursu w Warszawie.

Nadesłane przez: zdolnabestia Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz