Reklama na e-Konkursy.info 17.10.19 17:46:16

Konkurs "Jak pojemy jest Twój samochód" fotograficzny

Opis konkursu

Waszym zadaniem jest wykonanie zdjęcia.
Jego temat: Zrób zdjęcie i pokaż nam czego jeszcze nie widział nasz wideorejestrator! Jak pojemny jest Twój samochód?
Nasz konkurs to zabawa zespołowa. Dlatego sfotografujcie Waszą drużynę w samochodzie, w zabawnej sytuacji.
Jury będzie oceniało w pierwszej kolejności liczbę osób, które zmieściliście do swojego samochodu. Potem weźmie pod uwagę jak duży był to pojazd, a także pomysł na ich umieszczenie i ujęcie z poczuciem humoru.
Przy wyrównanej walce dodatkowe czynniki mogą przeważyć szalę zwycięstwa. Nosy na szybie, przebrania tematyczne, ozdoby samochodu - wszystko, co tylko przychodzi Wam do głowy i może sprawić, że zdjęcie będzie bardziej zabawne, ciekawe emotka
Osoba zgłaszająca zdjęcie w konkursie jest uznawana za kapitana zespołu. A więc kapitanie:
1. Zrób zdjęcie swojego zespołu
2. Zgłoś je w niniejszej aplikacji konkursowej
3. Ten punkt jest opcjonalny. Osoby zgłaszające się do konkursu otrzymają także dostęp do Tablicy konkursowej Mio Polska w serwisie Pinterest. Zachęcamy do publikowania tam foto-relacji z przygotowywania Waszego zgłoszenia.

Nagrody

Główną nagrodą w konkursie jest pakiet urządzeń z całej rodziny wideorejestratorów Mio MiVue. Zwycięska drużyna otrzyma zatem po jednym urządzeniu: MiVue 338, MiVue 358 oraz MiVue 388. Łączna wartość nagród to ponad 1500zł!
Wśród nagród jest również najwyższy model z serii, Mio MiVue 388, wyposażony w wysokiej jakości optykę, GPS, bazę fotoradarów z możliwością darmowej i bezterminowej aktualizacji map, trzyosiowym czujnikiem wstrząsów, a także wiele innych funkcji przydatnych dla kierowców.

Nadesłane przez: martul Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz