Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Jak spędzacie wakacje ze swoim czworonogiem"

Konkurs Jak spędzacie wakacje ze swoim czworonogiem

Opis konkursu

W celu wzięcia udziału w Konkursie uczestnik powinien:
W terminie 02.08 – 16.08.2021 pod postem ogłaszającym konkurs dodać jako komentarz zdjęcie na zadany temat.

Prawidłowe wykonanie wszystkich czynności wskazanych w pkt 3.1 powyżej uważa się za prawidłowe zgłoszenie udziału uczestnika w Konkursie.
Jeden uczestnik może wziąć udział w Konkursie tylko jeden raz, tj., może przesłać dowolną ilość zdjęć do Konkursu, ale może wygrać tylko jedną nagrodę.
Odpowiedzi na zadanie konkursowe powinny być unikalnymi treściami, stworzonymi przez uczestnika specjalnie na potrzeby Konkursu. W szczególności Odpowiedzi nie mogą być zgłaszane do innych konkursów. Treść Odpowiedzi nie może naruszać przepisów powszechnie obowiązującego prawa ani praw osób trzecich, dóbr osobistych osób trzecich, praw własności intelektualnej lub przemysłowej, jak również nie może zawierać zwrotów powszechnie uznanych za obelżywe. Odpowiedzi na zadanie konkursowe nie spełniające wymogów Regulaminu, w szczególności nie związane z tematyką Konkursu, będą wykluczane z Konkursu przez Organizatora.

Nagrody

10x karma 5×900 g – do wyboru przez uczestnika spośród, Zabawka Seppl 1x Smakołyki Loopies Ręcznik plażowy Josera Miska podróżna silikonowa Josera

Nadesłane przez: maria1980 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz