Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Jak wyobrażasz sobie Rozkminy za rok?"

Konkurs Jak wyobrażasz sobie Rozkminy za rok?

Opis konkursu

Wymyśl i opisz/narysuj/skleć w programie Paint okładkę książki, która opowiadałaby o przyszłym, piątym roku prowadzenia Rozkmin Hadyny!

Nagrody

Ofiarowana Jenny Miscavige Hill to pierwsza książka, o której napisałam na tym blogu, lektura poruszająca i drażniąca; do tej pory pamiętam wyznania dziewczyny, która wychowywała się wśród scjentologów.
Gombrowicz i Buenos Aires Laury Pariani to literacka wycieczka śladami Gombrowicza, czytałam ją wiele lat temu i nie zamierzam wrócić, choć należycie doceniłam argentyńską atmosferę i zagubionego polskiego pisarza.
Batory. Gwiazdy, skandale i miłość na transatlantyku Bożeny Aksamit to pięknie wydana i pełna ilustracji historia najmodniejszego polskiego statku, transatlantyku "Batory", na którym bawiła się śmietanka towarzyska i plejada gwiazd.
Amazonia Jamesa Rollinsa to powieść przygodowa w języku angielskim, dla mnie nietrafiona niespodzianka, dla Ciebie być może świetna przygoda w amazońskiej dżungli wraz z zagubionymi naukowcami i niewytłumaczalnie uleczonymi pacjentami.

Nadesłane przez: Rozkminy Hadyny Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz