Reklama na e-Konkursy.infoKonkurs "Jedz smacznie i zdrowo"Opis konkursu

Konkurs trwa do: 15.03.2013

Organizatorem konkursu jest serwis winiary.pl.
W ramach programu "Żyj smacznie i zdrowo" zapraszamy klasy do wzięcia udziału w konkursie. Nagrody trafią aż do 60 klas. Do wygrania 30 tablic multimedialnych, 30 zestawów kulinarnych oraz 3 zestawy upominków od Banków Żywności. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wcześniejsze zgłoszenie klasy do programu edukacyjnego "Żyj smacznie i zdrowo" i przeprowadzenie zajęć w oparciu o jeden z 9 scenariuszy lekcji.

Po przeprowadzeniu zajęć edukacyjnych mogą Państwo zgłosić klasę do konkursu za pomocą formularza na stronie.Przypominamy, że zgłoszenie klasy do konkursu, zgodnie z regulaminem, jest jednoznaczne z uzyskaniem zgody rodziców lub innych przedstawicieli ustawowych uczniów na ich udział w konkursie. Gotowy druk oświadczenia znajdą Państwo w materiałach do pobrania.

Do 15 marca czekamy na dostarczenie pracy konkursowej przygotowanej przez Państwa klasę.

Temat prac konkursowych:

Zdrowe odżywianie, gotowanie, niemarnowanie pożywienia oraz wspólne spożywanie posiłków - czyli wartości, które promuje program "Żyj smacznie i zdrowo".

Formaty prac konkursowych:

a) Plakat społeczny (informacyjny) przygotowany w dowolnej technice (rysunkowej, malowanej, graficznie, bądź jako kolaż) w formacie A3 (297mm x 420mm). Plakat powinien zostać wysłany na adres Organizatora. Do plakatu należy dołączyć wypełnione zgłoszenie.

b) Film społeczny (informacyjny) nagrany telefonem komórkowym, aparatem cyfrowym bądź kamerą cyfrową, trwać nie więcej niż 90 sekund i być zapisany w formacie: mov, mpg, mp4, lub avi, wielkość plików do 40 MB. Film powinien zostać wysłany na nośniku DVD na adres Organizatora. Do filmu należy dołączyć wypełnione zgłoszenie.

c) Wydarzenie społeczne zorganizowane przez uczniów klasy dla innych uczniów ze szkoły, rodziców lub mieszkańców miasta. Wydarzenie może przyjąć dowolną formę, np. przedstawienie szkolne, piknik, lekcja dla uczniów innej klasy. Przeprowadzone wydarzenie należy opisać i dołączyć zdjęcia.

Prace prosimy nadsyłać na adres Organizatora:

Eskadra Publica
ul. Nowoursynowska 101E
02-797 Warszawa
Z dopiskiem: "Konkurs Żyj Smacznie i Zdrowo".

Nagrody:
Do wygrania 30 tablic multimedialnych, 30 zestawów kulinarnych oraz 3 zestawy upominków od Banków Żywności.

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez kachna1111. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: kachna1111 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

leoniu

08.11.12 00:02:18

Do 15 marca trwa...

0 0
Dodaj komentarz