Reklama na e-Konkursy.infoKonkurs "Kibicuj w Złotym Stylu"Opis konkursu

Konkurs trwa do: 30.06.2012

Organizatorem konkursu jest serwis Złote Tarasy.
Aby wziąć w nim udział wystarczy w specjalnej aplikacji zamieścić zdjęcie swojej stylizacji jako kibica piłkarskiego, a następnie zebrać głosy od innych użytkowników Facebooka, aby zakwalifikować się do II etapu, w którym Jury wybierze zwycięzców. Istnieje możliwość zbierania dodatkowych głosów, jeśli do aplikacji zaprosi się znajomych, lub skorzysta z dodatkowych bonusów (szczegółowe informacje zawarte są w regulaminie konkursu). Zdjęcia można zgłaszać do 30.06.2012.

Nagrody:
Nagroda główna to dwuosobowy wyjazd do Barcelony na mecz ligowy FC Barcelona w okresie rozgrywek (wrzesień -październik). Dodatkowo 50 osób może wygrać kody promocyjne firmy NIKE upoważniające do zamówienia spersonalizowanego obuwia firmy NIKE.

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez visenna87. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: visenna87 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

Gość cb656

20.06.12 21:01:46

FOTO - jak byk - a umieszczony w aktualnych emotka Boże.... pionas całkiem lachę kładzie na te konkursy już...
Czy Ty to chłopie w ogóle czytasz przed dodaniem?!
A jeśli NIE czytasz, to po cholerę ta cała moderacja? Daj ludziom narzędzie zgłaszania konkursów, by OD RAZU po zgłoszeniu ukazywały się w bazie - przypuszczam że takich błędów będzie tyle samo, co teraz. I dopiero wtedy będzie miało sens zgłaszanie do poprawki. Bo teraz to się ostatnio zrobił taki galimatias, że hej...

0 0
Dodaj komentarz