Reklama na e-Konkursy.info 20.10.19 18:16:26

Konkurs "Kreatywne mamy projektują"

Opis konkursu

Co zrobić by wygrać?
Przede wszystkim chcielibyśmy zapytać czy słyszałyście już o nowym projekcie skierowanym do mam - Klubie Moja Mama i Ja? Jeśli nie to koniecznie odwiedźcie stronę www.klubmamaija.pl. A może macie pomysł na fajne logo pasujące do charakteru Klubu Moja mama i ja? Jeśli tak to świetnie, bo tego właśnie dotyczy zadanie konkursowe.
Zadanie konkursowe:
Zarejestruj się na portalu MamaJakTy.pl i umieść w swoim Profilu, w kategorii: Prace konkursowe, zdjęcie przedstawiające logo Klubu Moja Mama i Ja wykonane dowolną techniką (kolaż, praca plastyczna, praca kulinarna…itp). Pod pracą konkursową dodaj podpis: Konkurs: Kreatywne mamy projektują. Uwaga! W przypadku nowo zarejestrowanych osób prosimy także o dodanie w swoim profilu Awatara. Spośród wszystkich nadesłanych projektów wybierzemy trzy zwycięskie, których autorzy otrzymają zestawy akcesoriów dla mam i maluchów.
Na Wasze zdjęcia czekamy od 1 do 14 sierpnia 2013.

Nagrody

3 zestawy akcesoriów dla mam i maluchów. W każdym zestawie znajdują się: kubek Mama i Ja, ręczniczek z kapturkiem, parasolka, gąbka do masażu, książeczka z imionami.

Nadesłane przez: [email protected] Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz