Reklama na e-Konkursy.infoKonkurs "Kreatywni na start"Opis konkursu

Konkurs trwa od: 01.09.2012 do: 30.11.2012

Organizatorem konkursu jest serwis kronopol.pl.
Jeśli programy graficzne to dla Ciebie chleb powszedni, a "kreatywność" to Twoje drugie imię, to ten konkurs jest dla Ciebie. Tak w skrócie można opisać inicjatywę firmy Kronopol, największego polskiego producenta płyt i wyrobów drewnopochodnych.
- Celem konkursu jest opracowanie znaku słowno-graficznego KRONOLAND, czyli logo, które będzie symbolizowało wszystkie inicjatywy społeczne, dobroczynne i ekologiczne podejmowane przez Kronopol - wyjaśnia Jarosław Masina, kierownik działu marketingu Kronopolu. - Liczymy szczególnie na młodych, zdolnych grafików, którzy stawiają swoje pierwsze zawodowe kroki i chcieliby spróbować swoich sił na polu biznesowym. To może być dla nich punkt wyjścia do kariery zawodowej i ciekawy projekt do profesjonalnego portfolio.
Jak wziąć udział w konkursie? To proste, wystarczy wypełnić "Formularz zgłoszenia w konkursie", a potem przesłać w terminie do 30 listopada przygotowaną według specyfikacji pracę konkursową. W projekcie mogą brać udział zarówno indywidualni artyści, jak i zespoły. Spośród nadesłanych prac jury konkursowe składającego się z przedstawicieli organizatora oraz wybranej do tego celu agencji reklamowej nagrodzi najlepsze projekty, a zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną.
Kreatywni na start, kariera czeka!

Nagrody:
Na zwycięzcę czeka nagroda pieniężna w wysokości 4 500 zł brutto.

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez amenhotep1. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: amenhotep1 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

amenhotep1

29.09.13 10:38:45

Netka2000 nie wprowadzaj ludzi w błąd, przecież informacja była jasna, że konkurs przedłużono: http://www.kronopol.pl/Aktualnosci/Kreatywni-na-start-konkurs-KRONOLAND-zostal-przedluzony

0 0

netka2000

05.11.12 19:12:20

Po ptakach

Konkurs trwa: od 01.09.2012 do 31.10.2012 r.

0 0
Dodaj komentarz