Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Kuchenne Rewolucje z Prymatem"

Opis konkursu

Konkurs trwa od: 01.09.2011 do: 11.12.2011

Organizatorem konkursu jest serwis kuchennerewolucje.tvn.pl.
Konkurs polega na wysłaniu SMS-a o treści PRZYPRAWA w czasie trwania Konkursu, w dowolnej jego edycji. Na numery telefonów Uczestników zgłaszających się w edycji Konkursu zostanie przesłane przez Organizatora jedno pytanie konkursowe, na które należy odpowiedzieć wysyłając SMS zawierający 2 litery oznaczające poprawną - zdaniem Uczestnika Konkursu jedną odpowiedź. Osoby, które najszybciej odpowiedzą poprawnie na zadane pytanie wygrają nagrody przewidzianę dla edycji Konkursu.Nagrody:
W każdej edycji Konkursu wygrywa 7 zwycięzców, każdy ze zwycięzców otrzymuje nagrodę rzeczową w postaci 1 kosza z przyprawami PRYMAT zgodnie z poniższym podziałem na edycje:

Edycja I: 01.09 23.10.2011 r. 7 nagród

Edycja II: 24.10 11.12.2011 r. 7 nagród

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez agusia32. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: agusia32 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

ziolko

07.10.11 14:54:37

Konkurs polega na wysłaniu SMS-a o treści PRZYPRAWA w czasie trwania Konkursu, w dowolnej jego edycji. Na numery telefonów Uczestników zgłaszających się w edycji Konkursu zostanie przesłane przez Organizatora jedno pytanie konkursowe, na które należy odpowiedzieć wysyłając SMS zawierający 2 litery oznaczające poprawną - zdaniem Uczestnika Konkursu jedną odpowiedź. Osoby, które najszybciej odpowiedzą poprawnie na zadane pytanie wygrają nagrody przewidzianę dla edycji Konkursu.
Liczy się czas odpowiedzi na pytanie od momentu zarejestrowania hasła zgłoszeniowego nadesłanego przez Uczestnika w systemie konkursowym do momentu otrzymania przez system konkursowy prawidłowej odpowiedzi na pytanie od Uczestnika, ale nie krótszy niż 5 sekund.

0 0
Dodaj komentarz