Reklama na e-Konkursy.infoKonkurs "Kung Fu Pazdan atakuje, kogo jeszcze zmasakruje?"Opis konkursu

Michał Pazdan, dziwny chłopak. Jeszcze nie do końca go sklasyfikowaliśmy. Znacznie częściej kopie przeciwników niż piłkę, więc niektórzy twierdzą, że to zawodnik „wypożyczony” z Muay Thay. Gdyby w futbolu – jak w hokeju – można było mieć gościa odpowiedzialnego za mordobicie, w ciemno bralibyśmy jego. Wygląda na dobrego ulicznika, co w razie czego da z bańki, albo i nawet przegryzie tętnicę.
Trochę się go boimy, bo kiedy udziela wywiadu to ma tak rozbiegane oczka, że nigdy nie wiadomo, na kogo się za sekundę spojrzy, a co za tym idzie - komu akurat przyrżnie. Chłop pozamiatałby w niejednej wiejskiej dyskotece, a wślizgiem mógłby zrobić wyłom w więziennym murze. Pewnie nie wygrałby w „Turbokozaku” nawet z operatorem kamery, natomiast do walki w klatce nie wstawilibyśmy z nim największego wroga. A i w ringu niejednemu rozmarynowi pokazałby, gdzie raki zimują.
Po meczu z Irlandią ma nowy pseudonim: Kung cenzuraPazdan. Wierni fani założyli mu nawet odpowiedni profil na Facebooku…
Ponieważ obawiamy się, że chłopa już w barwach reprezentacji nie zobaczymy, a do Białegostoku nie zawsze nam po drodze, proponujemy konkurs, który upamiętni występ Kung cenzuraPazdana przeciwko Irlandii. Wasz ulubiony konkurs graficzny. Należy wrzucać prace na temat Michała na stronę Pawełki.com.

Nagrody

Laureat zostanie nagrodzony dowolnie wybraną książką ze sklep.weszlo.com.

Nadesłane przez: iwonciaaa Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz