Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Kwiecień 2013"

Opis konkursu

LennyLamb prosi o przymykanie oka na różnego rodzaju niedociągnięcia, które mogą się pojawić (to dopiero początki) emotka i zastrzega sobie prawo do zmian regulaminu np. w przypadku potrzeby elimowania nadużyć.
Konkurs odbywać się będzie co miesiąc, a raz dodane zdjęcie do konkursu, będzie uczestniczyło w każdej jego edycji.
System przyjmuje głosy osób niezalogowanych (raz dziennie).
Można dodać nieograniczoną liczbę zdjęć do konkursu.
Punkty zdobyte przez dane zdjęcie są liczone dla każdej edycji oddzielnie (nie przechodzą do następnych edycji).
Zdjęcie przestanie uczestniczyć w konkursie po miesiącu, w którym zajmie miejsce premiowane nagrodą lub zostanie wycofane z konkursu przez użytkownika.
Zdjęcia, których zawartość nię będzie pasować do tematu przewodniego "Szukania najsłodszego maluszka" będą usuwane.
Uczestnik konkursu może dodawać zdjęcia do których posiada pełne prawa.
Uczestnik konkursu posiada pozwolenie osób występujących na zdjęciu na to by uczestniczyło ono w konkursie (lub pozwolenie prawnych opiekunów w przypadku osób nieletnich).
Zdjęcia, co do których będzie istniało wyraźne podejrzenie, że zostało wykonane wiele lat temu, będą usuwane.

POPRAWKA ALGORYTMU ZLICZAJĄCEGO PUNKTY (wprowadzona 6 stycznia 2010) : o fakcie tego, czy z danego komputera już głosowano danego dnia nie decyduje cały adres IP, tylko pierwszych 16 jego bitów - eliminuje to praktycznie w całości problem nadużywania faktu posiadania zmiennego adresu IP przez osoby głosujące.

POPRAWKA ALGORYTMU ZLICZAJACEGO PUNKTY (wprowadzona 1 lutego 2010) : dodana została analiza źródeł ruchu (HTTP referrer), punkty dla danego zdjęcia z danego źródła ruchu w okresie jednego dnia obliczane są zgodnie ze wzorem : min(1+log(ilość_głosów,1.3),ilość_głosów) -> oznacza to, że pierwsze 10 głosów z danego źródła na dane zdjęcie w danym dniu liczonych jest w proporcji 1:1 (10 głosów to 10 punktów), ale kolejne głosy z danego źródła w danym dniu już w coraz mniejszym stopniu przyczyniają się do zwiększania punktacji.
Od 1 czerwca 2010 wycofywane są zdjęcia, które uzyskały mniej niż 5 punktów w poprzednim miesiącu. Zdjęcie może ponownie wziąć udział w konkursie - wystarczy w zakładce "Moje Zdjęcia" zaznaczyć, by ponownie w konkursie uczestniczyło (nie trzeba ponownie wgrywać zdjęcia na serwer).
POPRAWKA ALGORYTMU ZLICZAJĄCEGO PUNKTY (wprowadzona 4 sierpnia 2010) : można zagłosować tylko na jedno zdjęcie w danym dniu.

Nagrody

miejsce 1. - Chusta Tkana LennyLamb
miejsce 2. - Chusta Elastyczna LennyLamb
miejsce 3. - Golfik dla Dwojga LennyLamb
miejsca 4-5. - bon rabatowy na zakupy w naszym sklepie o wartości 30 PLN.

Nadesłane przez: barbara1910 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz