Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Lato z Foorni. Fotografuj wnętrza i wygrywaj nagrody"

Opis konkursu

Konkurs trwa od: 09.07.2012 do: 02.09.2012

Organizatorem konkursu jest serwis foorni.pl.
Wakacyjny konkurs fotograficzny - "Lato z Foorni"
9 lipca ruszyła pierwsza z czterech odsłon konkursu. W rywalizacji mogą wziąć udział wszyscy, którzy umieją zrobić zdjęcie i natkną się na wnętrze warte uwiecznienia. Fotografie mogą przedstawiać obiekty prywatne, jak i publiczne.
Nie czekajcie uchwyćcie w kadrze interesujące, klimatyczne, oryginalne lub inspirujące wnętrze i weźcie udział w jednej z czterech edycji konkursu: I (9-22 lipca), II (23 lipca-5 sierpnia), III (6-19 sierpnia), IV (20 sierpnia-2 września).
Na zwycięzców - właścicieli zdjęć, którym uda się zgromadzić największą ilość głosów - w każdej odsłonie konkursu, czekają markowe nagrody.
Konkurs prowadzony będzie za pośrednictwem strony www.foorni.pl/konkurs oraz aplikacji na fanpage www.facebook.com/Foorni.pl. Pamiętajcie do konkursu można zgłosić tylko wykonane własnoręcznie!!!

Nagrody:
blender ręczny Power Edition Siemensa, zestawy porcelany Villeroy & Boch, zestawy akcesoriów kuchennych Functional Form marki Fiskars. Dodatkowo redakcja platformy Foorni.pl za najlepsze zdjęcie czterech edycji konkursu "Lato z Foorni" przyzna Nagrodę Specjalną: innowacyjny, bezzapachowy i całkowicie bezpieczny grill marki Lotus.
Pula nagród w konkursie wynosi ponad 6 tys. zł.

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ lub TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez Foorni.pl. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodała mkmadzia7

Nagrody

Nadesłane przez: Foorni.pl Opublikowane przez: mkmadzia7

Podobne konkursy

Dodaj komentarz