Reklama na e-Konkursy.infoKonkurs "Łazienka moich marzeń"


Konkurs Łazienka moich marzeń

Opis konkursu

Firma Oras, producent ekologicznej, inteligentnej armatury ogłosił konkurs. Wszyscy, którzy zechcą pochwalić się swoim pomysłem na wymarzoną łazienkę mogą wygrać nowoczesną baterię umywalkową Oras Cubista oraz inne nagrody.
Konkurs potrwa do 31 marca. Został zaplanowany tak, by miał wygodną formę dla uczestników. Wysyłanie zgłoszeń odbywa się poprzez specjalną aplikację na profilu firmowym Oras Polska na Facebooku.Producent nie bez przyczyny wybrał taką interaktywną formę konkursu. Nowatorskie rozwiązania, wygoda i nowoczesność to główne cechy armatury spod znaku Oras.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy jedynie obraz swojej wymarzonej łazienki przełożyć na słowa. Do wygrania nowoczesna bateria umywalkowa z serii Oras Cubista o wartości 792 zł, oraz inne nagrody rzeczowe. Bateria zaprojektowana została przez Kirsi Sward, jedną z najbardziej rozpoznawalnych młodych projektantów w Finlandii. Inspirowana jest sztuką kubizmu połączoną z nowatorskimi rozwiązaniami. Dużo tu form geometrycznych tak charakterystycznych dla kubizmu jak stożki, walce i kule. Podstawowym założeniem serii jest czystość formy przejawiająca się też wysokim poziomie higieny i komfortu dla użytkowników. Bateria charakteryzuje się ekologicznym poziomem zużycia wody 0,2 l na sekundę. Model zawiera również korek spustowy do umywalki.

Prace zostaną ocenione przez jury konkursowe. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną w dniu 15 kwietnia na polskiej stronie internetowej firmy Oras.

Nagrody

Nowoczesna bateria umywalkowa Oras Cubista i inne

Nadesłane przez: Kasia Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

saloema

03.04.13 16:42:33

Wyniki do 14 04

0 0

netka2000

19.03.13 19:44:29

trzeba wkleić link do przeglądarki a nie klikać w niego

0 0

madzia34

19.03.13 10:46:04

bład ,nie mozna otworzyc strony konkursowej

0 0
Dodaj komentarz