Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "LION 2019 e-sport"

Opis konkursu

Zadanie konkursowe polega na nagraniu przez Uczestnika bojowego i głośnego dopingującego okrzyku urządzeniem wyposażonym w mikrofon i posiadającym dostęp do Internetu takim jak smartfon czy komputer. Na Konkurs mogą być zgłoszone tylko Prace Konkursowe będące wynikiem osobistej twórczości Uczestnika. Każdy Uczestnik może zgłosić na Konkurs tylko jedną Pracę Konkursową.

Nagrody

  • 1 Uczestnik, który zgłosił na Konkurs najlepszą – w ocenie Komisji – Pracę Konkursową, otrzyma nagrodę główną w postaci wycieczki dla dwóch osób na finał „League of Legends European Championship”, który będzie miał miejsce w Atenach, w dniu 8 września 2019. Warunkiem realizacji nagrody jest posiadanie przez Zwycięzcę oraz osobę towarzyszącą ważnego dokumentu tożsamości uprawniającego do wstępu na pokład samolotu (dowód osobisty lub paszport).
  • Kolejnych 20 (słownie: dwudziestu) Uczestników, którzy zgłosili na Konkurs kolejne najlepsze – w ocenie Komisji – Prace Konkursowe, otrzyma nagrody II stopnia w postaci dwóch opakowań płatków: 1x LION 250g o wartości 4.66 złotych sztuka oraz 1x LION WILDCRUSH 350g o wartości 8,23 złotych sztuka.

Nadesłane przez: reniii Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

misiamarysia

12.07.19 15:40:30

Nagrody II stopnia emotka nic tylko grać emotka

Dodaj komentarz