Reklama na e-Konkursy.info 19.07.19 10:23:45

Konkurs "Łódzkie ma pomysł na majówkę"

Konkurs Łódzkie ma pomysł na majówkę

Opis konkursu

Zapraszamy do udziału w konkursie "Łódzkie ma pomysł na majówkę". Żeby wziąć w nim udział, należy opisać miejsce warte odwiedzenia - takie, do którego można dojść, dojechać rowerem, autokarem lub pociągiem. Koniecznie w Łódzkiem. Wcale nie musi to być cel znany z przewodników.
Na opisy - nie dłuższe niż 3 tysiące znaków, najlepiej pełne humoru i własnych obserwacji - czekamy od dziś do 3 maja (prosimy kierować je na adres majowka@lodz.agora.pl, można dołączyć zdjęcie z wyprawy).
Jesteśmy pewni, że już sam opis miłej wycieczki może być dla Czytelników przyjemnością. A my proponujemy jeszcze nagrody. Wybierzemy 10 najciekawszych opisów i opublikujemy je 4 maja w serwisie lodz.wyborcza.pl. Spośród laureatów internauci wybiorą w czasie głosowania zwycięzcę.

Nagrody

autor najlepszego opisu otrzyma voucher na dwudniowy pobyt w Uniejowie - weekend rodzinny w Termach, a także aparat fotograficzny. Natomiast dziewięcioro laureatów z osobami towarzyszącymi (oraz zwycięzcę z osobą towarzyszącą) zaprosimy na wycieczkę 14 maja. Cel - miejsce opisane przez zwycięzcę.

Nadesłane przez: PatrycjaRT Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz