Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Loteria w Gemini Park" Bielsko-Biała

Opis konkursu

Uwaga! Uwaga! Już 2 kwietnia rusza niezwykła loteria dla klientów Gemini Park w Bielsku-Białej z cennymi nagrodami, wśród których są bony na zakupy o wartości 1000 zł każdy oraz dwa samochody marki Skoda Citigo Active.

Wszyscy klienci, którzy w okresie od 2 kwietnia do 30 czerwca dokonają zakupów za kwotę minimum 50 zł w salonach Centrum, zarejestrują paragon na stoisku promocyjnym i wypełnią kupon konkursowy mają szansę na wygraną! Gra każdy paragon o wartości minimum 50 zł. Innymi słowy, im więcej ktoś kupuje, tym więcej szans na cenną wygraną zyskuje.

Gemini Park podwaja szansę i mnoży szczęśliwy los, stąd też losowanie odbędzie się dwukrotnie: 12 maja i 30 czerwca o godz. 18.00. W każdym z losowań można wygrać 5 bonów zakupowych o wartości 1000 zł każdy i samochód osobowy marki Skoda Citigo Active. Łączna pula nagród w loterii Gemini Park to 10 bonów zakupowych i dwa samochody.

Nagrody

W każdym z losowań można wygrać 5 bonów zakupowych o wartości 1000 zł każdy i samochód osobowy marki Skoda Citigo Active.

Nadesłane przez: barbara1910 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz