szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie

Opis konkursu

Konkurs "Mini Maraton Igrzyska Śmierci w kinie Helios" Czeladź, do godz. 12.00

  • Konkurs trwa od: 19.11.2013 do: 21.11.2013
  • Wyświetleń: 1946
  • Opublikowano: 20.11.2013 06:34
  • Udział wzięło: 3
  • Organizator: czeladz.org.pl

Dla czytelników portalu Moja Czeladź - Moje Miejsce mamy podwójny bilet na Mini Maraton Igrzyska Śmierci na piątek 22 listopada na godzinę 22.00.
Aby otrzymać podwójny bilet należy wysłać do dnia 21.11.2013 r. do godz. 12:00 e-mail na adres konkurs@czeladz.org.pl z imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu. W tytule należy wpisać: "Mini Maraton Igrzyska Śmierci". Zwycięzcę konkursu poinformujemy telefonicznie. Bilet będzie można odebrać w biurze kina w dniu seansu.

Nagrody

Podwójne bilety na Nocny Mini Maraton IGRZYSKA ŚMIERCI, który odbędzie się w kinie Helios w Dąbrowie Górniczej
Do każdego biletu na NMF w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie NMF.Do każdego biletu na NMF w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie NMF.

Chcesz wziąć udział w konkursie?? Kliknij: TUTAJ .

Ocena: 0.00/5.00 (0 ocen)


Nadesłane przez: to20ja Opublikowane przez: pionas
Tagi: , , , , ,

Podobne konkursy

Komentarze

Dodaj komentarz

Emotka uśmiech  Emotka szok  Emotka języczek  Emotka rotfl  Emotka cool  Emotka ok  Emotka wściekły  Emotka zawstydzony Emotka zły  Emotka diabełek  Emotka zakręcony  Emotka oczko Emotka wykrzyknik  Emotka zapytanie  Emotka dobry pomysł  Emotka strzałka więcej