Reklama na e-Konkursy.info

KOnkurs "MOC w BHP"

KOnkurs MOC w BHP

Opis konkursu

MOC w BHP quiz SEKA S.A.
Co miesiąc, 10 osób, które uzyskają najwięcej punktów w QUIZIE BHP, otrzyma samochodowy powerbank o pojemności 4400mAh z latarką i funkcją do przecinania pasów oraz młotkiem bezpieczeństwa! Punkty możesz uzyskiwać codziennie

Odpowiedz na 3 pytania dziennie. Sumę punktów porównujemy na koniec każdego miesiąca, pierwsze 10 osób z najwyższymi wynikami otrzymuje nagrodę. (Jedna osoba może wygrać tylko jeden raz.)

Konkurs jest tak zbudowany aby można było konkurować w zakresie jednej firmy lub określonego przedziału czasu. Dzięki takim opcjom, firmy mogą dodatkowo nagradzać liderów wiedzy z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy regularnie. Jest to działanie edukacyjne w wyniku, którego mamy nadzieję podnieść świadomość istnienia ważnych przepisów i potrzebę stosowania zasad bezpieczeństwa. 1000 pytań konkursowych gwarantuje niską ich powtarzalność. Hasła pochodzą ze słownika pojęć bhp, który powstał dzięki bliskiemu partnerstwu ze Stowarzyszeniem Ochrony Pracy i zaangażowaniu kilkuset inspektorów bhp SEKA S.A., w ciągu ostatnich kilku lat. W sumie 100 power-banków do wygrania! Łączna wartość nagród to prawie 4000 PLN.

Nagrody

Na zestaw składa się:

  • samochodowy powerbank 4400 mAh z latarką, z funkcją do przecinania pasów, młotkiem bezpieczeństwa,
  • dane wyjściowe: DC5V / 1A,
  • zawiera złącze typu C (przejściówka),
  • kabel do ładowania USB 3.0 / Micro USB.

Nadesłane przez: Konrad Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz