Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "MOJA szkolna Tapeta"

Opis konkursu

Konkurs trwa do: 14.02.2013

Organizatorem konkursu jest serwis literka.pl.
Już po raz drugi uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski mogą wziąć udział w konkursie informatycznym «MOJA szkolna Tapeta». Rywalizacja odbywa się w ramach programu szkolnaTapeta.pl.
Konkurs «MOJA szkolna Tapeta» ma na celu rozwijanie i pogłębianie wiedzy informatycznej wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych, naukę wykorzystywania programów do kształtowania uwagi i spostrzegawczości, rozwijanie aktywności poznawczej i twórczej, a także umożliwienie młodzieży sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności.
Do konkursu mogą się zgłaszać uczniowie szkół ponadgimnazjalnych. W tym roku zadaniem uczestników jest przygotowanie tapety komputerowej nawiązującej do jednej z dwóch kategorii: Ważna dla mnie kampania społeczna lub Tapeta komputerowa mojej szkoły. Praca powinna być przygotowana w formacie JPG lub PNG, o rozmiarze 1280x800, 4 MB. Projekty należy wysyłać do 14 lutego 2013 r.
Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu dwie prace - po jednej do każdej kategorii. Grafiki konkursowe uczniowie będą przygotowywać w bezpłatnym programie szkolnaTapeta.
Zgłoszone do konkursu projekty oceni jury złożone z artystów plastyków, grafików komputerowych pracujących w agencjach reklamowych i wykładowców ASP. Prace konkursowe będą oceniane również w odrębnym głosowaniu internetowym.

Nagrody:
W konkursie zostaną przyznane cztery nagrody - po dwie w każdej kategorii. Otrzymają je autorzy prac wybranych przez jury oraz prac wybranych przez internautów. Główną nagrodą będzie możliwość wzięcia udziału w «Dniu z Uniwersytetem Artystycznym» oraz emisja tapety w całej Polsce. Przewidziane jest również losowanie nagród pocieszenia.

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ lub TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez kachna1111. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: kachna1111 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz