Reklama na e-Konkursy.infoKonkurs "Moje turystyczne zdjęcia"


Konkurs Moje turystyczne zdjęcia

Opis konkursu

„Moje turystyczne zdjęcia” to konkurs fotograficzny skierowany jest do wszystkich miłośników turystycznych wycieczek, dla których utrwalanie na fotografiach klimatycznych miejsc i ulotnych chwil sprawia przyjemność, a pokazanie swoich zdjęć innym dostarcza satysfakcję. Chcemy, by nasz konkurs przyczynił się do rozpropagowania miejsc wartych zobaczenia, chcemy dzięki Wam, Uczestnikom konkursu pokazać potencjał turystyczny różnych regionów Polski. Na zwycięzcę konkursu czeka nagroda główna – VOUCHER NA NOCLEG DLA DWÓCH OSÓB W WYBRANYM MIEŚCIE I TERMINIE, a na uczestników Finału tytuły Laureatów Konkursu.

Nagrody

Voucher na nocleg dla dwóch osób w wybranym mieście i terminie

Nadesłane przez: TZ Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

Gość ~cb656

05.11.18 12:18:25

Konkurs składa się z sześciu tur eliminacyjnych i Finału. Miesiące eliminacyjne, w których można zgłaszać swoje fotografie to: listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec, kwiecień. Konkurs podzielony jest na dwie tury. Pierwsza tura potrwa do końca kwietnia 2019 r., a Uczestnicy cyklicznie, co miesiąc mogą zgłaszać swoje zdjęcia do konkursu. Dwie fotografie z każdego miesiąca eliminacji z największą liczbą Polubień na Facebooku pod zdjęciem awansują do finału.
Druga, finałowa tura odbędzie się w maju 2019 roku.
Aby stać się Uczestnikiem konkursu należy dodać min. 5 zdjęć w jednym z konkursowych miesięcy. Fotografie niezwiązane z tematyką będą usuwane przez Organizatora bez podania przyczyny.

Takie tam drobiazgi, niewarte wzmianki, bo i po co... Liczy się, że dodane do bazy, sztuk jeden. emotka

bajm, alita 0
Dodaj komentarz