Reklama na e-Konkursy.infoKonkurs na danie z mrożonkami Poltino "Świątecznie i słodko"


Konkurs na danie z mrożonkami Poltino Świątecznie i słodko

Opis konkursu

Zadanie konkursowe polega na przesłaniu w komentarzu przepisu na słodkie świąteczne danie ( ciasto, deser lub inne ) z wykorzystaniem minimum jednego produktu marki Poltino.
Każda osoba może wsłać maksymalnie jedno zgłoszenia.
Każde nadesłane zdjęcie obrazujące przepis mile widziane, aczkolwiek nie jest to obowiązkowe, ale może mieć wpływ na ostateczny wynik konkursu. Nadsyłane zdjęcia nie muszą być wykonane specjalnie na potrzeby konkursu, ani nie jest wymagana żadna karteczka z napisem, ani też produkt sponsora na zdjęciu.
Zdjęcia należy przesyłać na email: kolorowotorcikowo@gmail.com lub przesyłać w wiadomości prywatne na fan pagu kolorowo-torcikowo na FB.

Nagrody

1 miejsce 3-elementowy zestaw patelni ceramicznych marki Gerlach oraz zestaw produktów marki Poltino (18 sztuk - zestaw produktów może się nieznacznie różnić od prezentowanego na zdjęciu - ilość produktów pozostaje bez zmian)
2 miejsce zestaw produktów marki Poltino (18 sztuk - zestaw produktów może się nieznacznie różnić od prezentowanego na zdjęciu- ilość produktów pozostaje bez zmian).

Nadesłane przez: wioleczka83 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz