Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Na najładniejszą szopkę bożonarodzeniową w Galerii nad Jeziorem" Konin

Opis konkursu

Konkurs trwa do: 7.12.2012

Organizatorem konkursu jest serwis galeriehandlowe.pl.
Galeria nad Jeziorem zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na wykonanie najładniejszej szopki bożonarodzeniowej. Konkurs trwa od 20. listopada do 7. grudnia i adresowany jest do dzieci z przedszkoli, uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, szkół ponadgimnazjalnych oraz do dorosłych.

- Celem konkursu jest podtrzymanie wyjątkowej tradycji budowania szopek bożonarodzeniowych wśród dzieci i dorosłych. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy dostarczyć do biura administracji Galeria nad Jeziorem formularz konkursowy wraz z wykonaną szopką. Szopka może być wykonana dowolną techniką i z dowolnych materiałów. O wyborze zwycięzców decydować będą Klienci naszej galerii podczas głosowania w dniach 8 - 15 grudnia. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 16. grudnia podczas imprezy świątecznej w Galerii nad Jeziorem. I dzieci, i dorosłych zachęcam do wzięcia udziału w konkursie - mówi Wojciech Piechut, dyrektor Galerii nad Jeziorem.

Nagrody:
Na zwycięzców czekają fantastyczne nagrody. Dla przedszkola - bon na zakupy w stoisku ,,Świat Dziecka" w Galerii nad Jeziorem o wartości 300 zł, dla szkół podstawowych i gimnazjalnych - aparat cyfrowy o wartości 299 zł, a dla szkół ponadgimnazjalnych i dorosłych - bon na zakupy w Galeria nad Jeziorem o wartości 300 zł.

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez barbara1910. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: barbara1910 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz