Reklama na e-Konkursy.infoKonkurs "Na najlepszy biznes plan"Opis konkursu

Zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu gminy Wołomin do wzięcia udziału w "Konkursie na najlepszy biznes plan" organizowanym przez Burmistrz Wołomina. Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy na temat przedsiębiorczości oraz pobudzenie aktywności młodzieży w kierunku prowadzenia działalności gospodarczej.
W celu wzięcia udziału w konkursie, należy do 15 listopada złożyć deklarację uczestnictwa w sekretariacie szkoły, a następnie do 14 grudnia opracować biznes plan. Spośród złożonych prac komisja konkursowa wybierze pięć najlepszych, które zostaną zakwalifikowane do drugiego etapu konkursu, a ich autorzy będą mogli zaprezentować swoje biznes plany bezpośrednio przed komisją konkursową.

Zaangażowanie wszystkich uczestników zostanie docenione, a najlepsi otrzymają nagrody takie jak: tablet, telefon komórkowy czy aparat fotograficzny.
Nagrody to nie jedyne korzyści z uczestnictwa w konkursie, w ramach konkursu zaplanowano także szkolenia informacyjne przygotowane specjalnie dla uczestników, na których będą mogli pogłębić swoją wiedzę z zakresu przedsiębiorczości, tworzenia biznes planów oraz ich prezentacji.

Regulamin i harmonogram konkursu w zakładce: gospodarka/przedsiębiorczość

Nagrody

tablet, telefon komórkowy czy aparat fotograficzny.

Nadesłane przez: kachna1111 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz