Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs na ODJCECHANE WYZNANIE

Konkurs na ODJCECHANE WYZNANIE

Opis konkursu

Miłość można okazywać na wiele sposobów, a każdy z nich będzie jedyny w swoim rodzaju - mówi Katarzyna Synowiec, Kierownik Biura Promocji i Sprzedaży Małopolskich Dworców Autobusowych S.A. Obchodzone 20 sierpnia święto jest dodatkową okazją do tego, aby powiedzieć „kocham”. Dlatego postanowiliśmy zorganizować konkurs, w którym każdy będzie miał okazję wyznać ukochanej osobie, że jest dla niego ważna - dodaje.

Wyznanie miłości w formie filmu, zdjęcia, bądź grafiki można wysłać na adres: konkurs@mda.malopolska.pl, do dnia 15 sierpnia br. do godz. 12.00, w tytule wpisując; ODJECHANE WYZNANIE. W treści wiadomości należy podać swoje dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie konkursu www.mda.malopolska.pl/OdjechaneWyznanie.


Głosowanie na najbardziej "odjechane" wyznanie odbędzie się w dniach od 16 sierpnia (godz. 00.00) do 19 sierpnia (godz. 12.00). W głosowaniu może wziąć udział każdy, kto wejdzie na stronę konkursu i odda swój głos na swojego faworyta.

Autorzy trzech wyznań miłości, które zbiorą największą liczbę głosów otrzymają nagrody - vouchery do restauracji, lodziarni oraz kina.

Lista laureatów zostanie opublikowana na stronie konkursu.

Z niecierpliwością czekamy na pierwsze zgłoszenia – dodaje Katarzyna Synowiec. Liczymy na to, że uczestnicy pokażą, iż nie brakuje im odwagi ani wyobraźni w wyrażaniu uczuć. W końcu miłość nie zna granic… – podsumowuje.

Nagrody

  • I nagroda - romantyczna kolacja dla dwojga w restauracji Hotelu Holiday Inn
  • II nagroda - wieeeelka paka lodów
  • III nagroda - podwójna wejściówka na wybrany seans kinowy

Nadesłane przez: MDA S.A. Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz