Reklama na e-Konkursy.infoKonkurs "Naturalna pielęgnacja - przetestuj kosmetyki"


Konkurs Naturalna pielęgnacja - przetestuj kosmetyki

Opis konkursu

Latem skóra maluszka potrzebuje dodatkowej ochrony i nawilżenia. Wysuszoną i podrażnioną najlepiej ukoi naturalny kosmetyk łagodzący, który już dziś możesz wypróbować. Zapraszamy do testowania!
Delikatna skóra maluszka wymaga specjalnej pielęgnacji. Dziecko nie potrzebuje jednak dużej ilości kosmetyków, żeby było odpowiednio zadbane. Wystarczy mu codzienna kąpiel w łagodnym płynie lub emoliencie, a po kąpieli odpowiednie nawilżenie skóry. Jako mama staram się zawsze wybierać dla swojego smyka produkty naturalne, które nie zawierają dodatków chemicznych. Tą samą zasadą kieruje się przy wyborze kosmetyków pielęgnacyjnych. Mój maluch jest alergikiem i wiele substancji wywołuje u niego nieprzyjemne dolegliwości. Krostki, zaczerwienienia i wysuszenie skóry zwłaszcza latem jest u niego bardzo częste. Dzięki naturalnym kosmetykom objawy te pojawiają się bardzo rzadko i łatwo jest je zniwelować. O delikatną i wysuszoną skórę malucha w łatwy sposób zadba oliwka do ciała z betuliną.

Nagrody

Aż 50 osób otrzyma od nas do testowania Oliwkę do ciała z betuliną.
OLIWKA DO CIAŁA Z BETULINĄ

Hypoalergiczna oliwka do ciała to niezwykła mieszanka naturalnych olejów roślinnych i wosku. Takie połączenie sprawia, że oliwka ma lekko żelową formułę, łatwą i przyjemną w aplikacji. Łagodzący ekstrakt z kory brzozy (betulina) likwiduje swędzenie i zaczerwienienie skóry. Oliwka skutecznie natłuszcza delikatną skórę dziecka oraz zapobiega utracie wilgoci. Jest to szczególnie ważne w przypadku objawów atopowego zapalenia skóry. Oliwką możemy zrobić maluszkowi masaż, który nie tylko nawilży jego skórę, ale również pozytywnie wpłynie na więź emocjonalną rodzica z dzieckiem.

Nadesłane przez: familie.pl Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

annb

12.07.16 12:37:24

Dlaczego nagroda powinna trafić właśnie do Ciebie?

0 0
Dodaj komentarz