Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Nauczyciel Roku 2015"

Opis konkursu

Redakcja „Głosu Nauczycielskiego” i Ministerstwo Edukacji Narodowej po raz czternasty organizują konkurs Nauczyciel Roku. Zgłoszenia do tegorocznej edycji tej rywalizacji można przesyłać do 18 września 2015 r.
Konkurs Nauczyciel Roku organizowany jest od 2002 r. Może w nim wziąć udział każdy, kto jest czynnym nauczycielem (bez względu na rodzaj placówki, w której pracuje) i czyja kandydatura zostanie zgłoszona do rozgrywek (przez inne osoby np. dyrekcje placówek, kolegów z grona pedagogicznego, uczniów, rodziców, organy prowadzące, kuratoria oświaty lub samego kandydata).
Organizatorzy konkursu szukają nauczycieli z pasją. Niekoniecznie takich, którzy mogą pochwalić się osiągnięciami na miarę międzynarodowych konkursów - bo przecież czasem największym sukcesem jest doprowadzenie do tego, aby uczeń zdał z klasy do klasy.
Osiągnięcia uczestników rywalizacji oceniać będzie profesjonalne jury złożone ze specjalistów, którzy doskonale rozumieją realia pracy w szkole i którzy wiedzą, że zaangażowania nauczyciela nie da się zmierzyć wyłącznie szkiełkiem i okiem... Spośród nadesłanych kandydatur wybiorą oni trzynastkę finalistów rozgrywek, spośród których jedna osoba otrzyma tytuł Nauczyciela Roku, dwie osoby - wyróżnienia, a pozostała dziesiątka oficjalnie zostanie uznana za osoby „Nominowane do tytułu Nauczyciel Roku”.

Zgłoszenia osoby do udziału w konkursie Nauczyciel Roku 2015 dokonać można wypełniając specjalny formularz dostępny TUTAJ. Dokument ten wysłać należy wraz z uzasadnieniem składanego wniosku oraz przedstawieniem osiągnięć wskazanego nauczyciela najpóźniej do 18 września 2015 r. (liczy się data stempla pocztowego) pod adres:
Głos Nauczycielski
ul. J. Smulikowskiego 6/8
00-389 Warszawa
z dopiskiem „Nauczyciel Roku 2015”.

Zwycięzcę rywalizacji poznamy 13 października 2015 r., podczas gali finałowej rozgrywek, która odbędzie się tradycyjnie na Zamku Królewskim w Warszawie.

Nagrody

Zwycięzcę rywalizacji poznamy 13 października 2015 r., podczas gali finałowej rozgrywek, która odbędzie się tradycyjnie na Zamku Królewskim w Warszawie.

Nadesłane przez: kachna1111 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz