szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie

Opis konkursu

Konkurs "Niemiecki podryw" Wilkinson

  • Konkurs trwa od: 03.07.2013 do: 17.07.2013
  • Wyświetleń: 1302
  • Opublikowano: 04.07.2013 06:47
  • Udział wzięło: 12
  • Organizator: Energizer Group Polska Sp.z o.o

Zadanie konkursowe polega na:
- Dokonaniu wyboru jednej grafiki spośród 5 propozycji grafik umieszczonych w Aplikacji Konkursowej.
- Dokończeniu wypowiedzi w formie drugiej części zdania umieszczonego na wybranej grafice.
- Zapisania Zadania Konkursowego poprzez kliknięcie przycisku „Zapisz swojego mema”
Jeden Uczestnik może zgłosić trzy Prace Konkursowe, z tym zastrzeżeniem, że Uczestnik może wygrać tylko jedną nagrodę (tylko raz może zostać Laureatem)
Konkurs składa się z dwóch etapów:
a) Etap pierwszy polega na zgłoszeniu Pracy Konkursowej oraz zbieraniu na nią pozytywnych głosów. Etap ten trwa od 03 lipca 2013 r. do 17 lipca 2013 r.(do godz. 23:59).
b) Etap drugi polega na dalszym zbieraniu głosów w Aplikacji na swoją Pracę Konkursową i trwa od 17 do 18 lipca (do godziny 23:59).
Po zakończeniu procesu zgłoszeniowego Uczestnik otrzyma link w Aplikacji do Pracy Konkursowej, którym może się posługiwać w celu promowania swojej Pracy Konkursowej za pośrednictwem facebook.com wśród swoich znajomych. Na jedną Pracę Konkursową jeden użytkownik portalu Facebook może głosować raz dziennie.Uczestnicy zbierają głosy poprzez rozsyłanie znajomym indywidualnego linku do zdjęcia w aplikacji, na które znajomi mogą następnie głosować.
Po zakończeniu drugiego etapu, Prace Konkursowe, które otrzymają co najmniej 10 (słownie: dziesięć) pozytywnych głosów zostaną poddane ocenie jury, które wybierze 3 najlepsze (kryterium oceny: oryginalność, kreatywność) Prace Konkursowe w terminie do 26 lipca 2013 r. (do godz. 16:00) tym samym wyłaniając trzech Laureatów Konkursu.
Koordynator konkursu skontaktuje się z Laureatami najpóźniej w dniu 29 lipca 2013 r

Nagrody

Trzy równorzędne nagrody w postaci bonów
podróżnych firmy Neckermann, do wykorzystania na zakup usług turystycznych, o wartości 5 000 zł (słownie: pięć tysięcy złotych) każdy.
Dodatkowa nagroda pieniężna w kwocie odpowiadającej zobowiązaniu z tytułu podatku dochodowego stanowi element nagrody i zostanie pokryty przez Organizatora

Chcesz wziąć udział w konkursie?? Kliknij: TUTAJ .

Ocena: 0.00/5.00 (0 ocen)


Nadesłane przez: zwierzyniec Opublikowane przez: pionas

Komentarze

Dodaj komentarz

Emotka uśmiech  Emotka szok  Emotka języczek  Emotka rotfl  Emotka cool  Emotka ok  Emotka wściekły  Emotka zawstydzony Emotka zły  Emotka diabełek  Emotka zakręcony  Emotka oczko Emotka wykrzyknik  Emotka zapytanie  Emotka dobry pomysł  Emotka strzałka więcej