Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Nowa formuła 3-tygodniowego wyzwania"

Opis konkursu

Jak będzie wyglądać nowe, całoroczne wyzwanie? Poniżej przedstawiamy szereg ważnych informacji w pigułce.
Każdy użytkownik będzie mógł wziąć udział w wyzwaniu tylko raz. Ukończenie wyzwania pozwoli na odblokowanie konkursów dodatkowych, publikowanych w zakładce „konkursy”.
Forma relacjonowania przebiegu wyzwania zmieni się z publikacji wpisów blogowych na poprawne wykonanie zadań znajdujących się na planszy – mapie zadań. Mapa widoczna będzie w panelu użytkownika (zakładka wyzwanie).

Plansza podzielona jest na 4 etapy.

  • Etap I – tydzień adaptacyjny.
  • Etap II – tydzień pierwszy wyzwania.
  • Etap III – tydzień drugi wyzwania.
  • Etap IV – tydzień trzeci wyzwania.
Każdy etap zawiera zadania, niezbędne do zaliczenia tygodnia i kontynuacji wyzwania poprzez przejście do tygodnia kolejnego. Po kliknięciu myszą w każde zadanie, pojawia się szczegółowa informacja – czego dotyczyć będzie zadanie oraz ekspercka ciekawostka związana z konkursowym wyzwaniem. Na tym etapie użytkownik przechodzi do formularza i wybiera preferowany typ rozwiązania zadania.

Nagrody

Laureaci wyzwania wyłaniani będą na początku każdego miesiąca za miesiąc poprzedni. Pod uwagę bierzemy datę zakończenia wyzwania. Jeżeli użytkownik brał udział w wyzwaniu na przełomie dwóch miesięcy, np. sierpnia i września, będzie startował w wyścigu o tytuł Laureata we wrześniu. Nagradzamy 3 osoby miesięcznie! Wygrywają użytkownicy, którzy zgromadzą na swoim koncie najwięcej punktów.

Ważna informacja! Co pół roku będziemy wyłaniać 6 zwycięzców, spośród wszystkich Laureatów. Otrzymają oni specjalną nagrodę – sesję zdjęciową.

Nadesłane przez: vanilia_skay Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz