Reklama na e-Konkursy.infoKonkurs "Odlotowy Czas"


Konkurs Odlotowy Czas

Opis konkursu

Konkurs kierujemy nie tylko do miłośników fotografii, ale również wielbicieli czasomierzy, bowiem do wygrania spośród wielu nagród będzie wyjątkowy szwajcarski zegarek.
Osoby biorące udział w konkursie mają za zadanie zrobienie zdjęcia będącego dowolną interpretacją tematu oraz przesłanie go na skrzynkę konkursową: konkurs@e-oko.pl.
Pełny regulamin i wymogi dostępne są poniżej.

Skąd pomysł na tytuł konkursu i jak go interpretować?
Czas od zawsze jest związany z fotografią. Fotografią chcemy uchwycić chwile, zatrzymać czas. Pobudza nas do tego nie tylko pasja, ale również świadomość szybko zmieniającego się świata. Zdjęcia zawsze przywołują miejsca, ludzi i wspomnienia, o których nie chcemy zapomnieć.
Czas, również ten odlotowy, nawiązuje tutaj do zegarków, które mają w tym konkursie swoje miejsce.

Inspiracją do tego co chcecie umieścić na zdjęciu konkursowym może być wszystko.
Zdjęcie z wakacji, fotografia z imprezy, narodziny dziecka, remont mieszkania…

Niech zachętą do wzięcia udziału będą dla Was wspaniałe nagrody!
Sponsorem głównym trzech pierwszych nagród jest marka Sony. Firma ta, to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm fotograficznych, uznawana za kreatora trendów sprzętu fotograficznego. Pierwsza nagroda, wspaniały aparat Sony A7 II to bezlusterkowiec dla zaawansowanego amatora lub profesjonalisty. Sony RX0-nagroda druga to najmniejszy aparat kompaktowy/kamera, którą można zawsze mieć przy sobie i uchwycić obiekty znajdujące się nawet w szybkim ruchu, natomiast trzecia nagroda, aparat kompaktowy z obiektywem o dużym zakresie zooma to idealne wyposażenie fotoamatora w podróży.
Sponsorem nagrody specjalnej jest firma Poljot Euro, reprezentująca szwajcarską markęzegarków Aviator Swiss Made. To marka której nie tylko logo sugeruje związek z aviacją, ale również design i historia. Do wygrania będzie lotniczy zegarek Aviator Aircobra wraz z kurtką typu Flyers. Kurtka ma na plecach logo Aviator oraz będzie mieć indywidualnie zaprojektowaną naszywkę przez zwycięzcę.

Nagrody

  • I miejsce: aparat Sony A7 II body
  • II miejsce: aparat Sony RX0
  • III miejsce: aparat Sony DSC HX-99
  • Wyróżnienia: albumy fotograficzne Tomasza Tomaszewskiego z autografem autora
  • Nagroda specjalna: zegarek Aviator Aircobra V.1.22.0.149.4 oraz kurtka Flyers

Nadesłane przez: karo0olajn Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

aniajukej

18.12.18 23:25:17

Konkurs zakończony 14.12. Good job karo0olajn! emotka

bruce 0
Dodaj komentarz