Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Omniplast 2018"

Konkurs Omniplast 2018

Opis konkursu

Etap 1 zostanie przeprowadzony drogą elektroniczną. Po dokonaniu rejestracji każda z osób biorących udział w Konkursie otrzyma drogą mailową zestaw 10 pytań związanych z technologiami przetwórstwa oraz właściwościami materiałów polimerowych, a także poświęconych ogólnej tematyce rynku tworzyw sztucznych w Polsce i w Europie. Zadaniem zawodników będzie odesłanie odpowiedzi na podany wcześniej adres e-mail do 31 marca 2018 roku. Ich poprawność oceni specjalnie zwołany zespół branżowych specjalistów. W zależności od liczby zdobytych punktów przedstawiciel firmy przejdzie do drugiego etapu zabawy.
Kolejnym krokiem do zwycięstwa będzie jak najlepsza odpowiedź na pytania o podobnej tematyce, zawarte w elektronicznym formularzu. Dziesięcioro najlepszych przejdzie dalej i weźmie udział w Rundzie Finałowej. Ostatnie starcie to pisemny test, który wypełnić trzeba będzie w czasie majowej edycji targów PLASTPOL.

Nagrody

Zawodnicy, którzy zajmą pierwsze trzy miejsca mogą liczyć na duże rabaty na usługi Targów Kielce w trakcie XXIII Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PLASTPOL 2019 w Kielcach.
Pula Nagród Konkursu OMNIPLAST'2017 wynosi 12.000 PLN!

Nadesłane przez: martucha-jk Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

Gość ~cb656

15.01.18 20:31:23

Aha, czyli konkurs, w którym wygraną jest możliwość wydania dużej kasy z małym upustem? Bajka emotka Chcę to emotka

P.S. Oczywiście znów ktoś "zapomniał" o dopisku chyba najważniejszym, czyli o grupie docelowej emotka Brawo, brawo... emotka emotka

Konkurs jest kierowany do wszystkich firm będących Wystawcami Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw
Sztucznych PLASTPOL'2018

Dodaj komentarz