Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Perła Kultury 2019"

Opis konkursu

Celem akcji jest wyłonienie i uhonorowanie najpopularniejszych przedsiębiorców, najciekawszych wydarzeń kulturalnych
W każdej z gmin, które współorganizują konkurs, zostaną wyłonione po 3 nominacje w danej kategorii. Nominacje otrzymają wydarzenia kulturalne/oferty turystyczne, które otrzymają najwięcej głosów i punktów na podstawie przesłanej ankiety. Drugim etapem konkursu będzie głosowanie mieszkańców. Spośród nominowanych, na podstawie ilości głosów mieszkańców i przelicznika zamieszczonego w regulaminie konkursu zostanie wyłoniona Perła Kultury Gminy. W kolejnym etapie specjalnie powołana komisja ekspercka złożona z przedstawicieli kultury gmin współorganizujących Konkurs wyłoni spośród zgłoszonych kandydatów. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni na finałowej Gali, która odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarczynie (na przełomie lutego/marca 2020 r.).
Do konkursu mogą zgłaszać się lub być zgłoszone podmioty gospodarcze z kapitałem prywatnym, organizacje samorządowe, instytucje oraz osoby prywatne.
Każde zgłoszenie powinno zawierać następującą informację:

  • Uzasadnienie wzięcia udziału w konkursie (maksymalnie 500 znaków)
Zgłoszenia są przyjmowane poprzez:
  • Stronę internetową konkursu perlymazowsza.pl (wypełniając formularz dostępny online)
  • Tradycyjne zgłoszenia papierowe dostępne na stronie perlymazowsza.pl do pobrania i wysłania na adres Przegląd
Piaseczyński, ul. Sierakowskiego 12a, 05-500 Piaseczno lub skanem na adres:
kontakt@perlymazowsza.pl
ZGŁOSZENIE PAPIERO

Nagrody

DLA MIESZKAŃCÓW ZGŁASZAJĄCYCH
Wśród mieszkańców, którzy zgłoszą wydarzenie do udziału w konkursie zostaną rozlosowane nagrody – w tym gadżety promocyjne i wiele innych niespodzianek.

DLA MIESZKAŃCÓW GŁOSUJĄCYCH
Drugim etapem konkursu jest głosowanie na nominowane wydarzenie – wśród głosujących zostaną rozlosowane nagrody niespodzianki.

DLA ZWYCIĘZCÓW
Laureaci w kategorii „Perła Kultury 2019” otrzymają pakiet promocyjny o wartości 500 zł netto zgodnie z aktualnym cennikiem „Przeglądu Piaseczyńskiego” oraz 50% rabat na produkty oferowane przez Radio VOX FM zgodnie z aktualnym cennikiem.

Nadesłane przez: sambolera Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz