Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Piekne Ciało" Opole

Opis konkursu

Konkurs trwa od: 27.02.2012 do: 09.03.2012

Organizatorem konkursu jest serwis radio.opole.pl.
Aby wziąć udział w konkursie prowadzonym na antenie Radia Opole za pomocą platformy SMS, należy w trakcie trwania Konkursu prowadzonego na antenie Radia Opole wysłać SMS pod numer 7143 o treści Prezent. i następnie należy wpisać odpowiedź na pytanie konkursowe ogłoszone na antenie, przez dziennikarza prowadzącego dany program/pasmo.

Nagrody:
Nagrodami w konkursie są: vouchery na zabiegi urządzeniem valashape do zrealizowania w salonie "Piękne Ciało" w Opolu o wartości 300,00 zł brutto (słownie: trzysta złotych brutto) każdy. Podczas każdej edycji dziennej konkursu zostanie rozdany jeden voucher o wartości 300,00 zł brutto. Łącznie w trakcie całego konkursu zostanie rozdanych 10 voucherów. Łączna wartość nagród we wszystkich dziesięciu edycjach konkursu wynosi 3 000,00 zł brutto (słownie: trzy tysiące złotych brutto).
4. Odbiór danej nagrody w konkursie, przez Zwycięzcę konkursu odbędzie się w siedzibie Organizatora w godzinach między 06:00 do 23:00.
5. Nagroda będzie wydana za pokwitowaniem, po okazaniu przez osobę uprawnioną dokumentu tożsamości. W przypadku, gdy nie zostaną spełnione warunki określone powyżej, prawo do otrzymania nagrody przez zwycięzcę wygasa.

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez abodak. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: abodak Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz