Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "PiszMy"

Konkurs PiszMy

Opis konkursu

Cały projekt odbywa się w ramach konkursu, podzielonego na rundy. W zakładce Pełny tekst można znaleźć dotychczasową treść powieści, do której należy dopisać kolejne 2-3 strony tekstu (szczegóły w Regulaminie). W momencie gdy tekst jest gotowy, Uczestnicy wysyłają go poprzez Formularz konkursowy zamieszczony na stronie internetowej. Po weryfikacji wszystkich tekstów przesłanych w danej rundzie, komisja konkursowa wybiera jej zdaniem 3 najlepsze prace, których pełną treść można znaleźć w zakładce Obecna runda. Decyzję, który z przesłanych tekstów stanie się kontynuacją powieści, podejmują już sami piszący, czytelnicy oraz wszyscy Ci, którzy włączą się w całą akcję na naszym Fanpage'u na Facebooku - poprzez głosowanie w zamieszczonej ankiecie.
Link do FB: https://www.faceb...zMy-110631440609263/
Każda z rund konkursowych wraz z głosowaniem trwa 2 tygodnie. Rundy konkursowe na bieżąco rozpisywane są na fanpage'u Organizatora i stronie internetowej www.piszmy.eu.

Nagrody

Nagrodą dla zwycięzcy w każdej rundzie konkursowej jest książka, którą Organizator wskaże na swoim fanpage'u na Facebooku.

Nadesłane przez: PiszMy! Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz