Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Poczuj Moc DIAMENTÓW - Magnolia Park"

Opis konkursu

Konkurs trwa od: 16.03.2012 do: 24.03.2012

Organizatorem konkursu jest serwis magnoliapark.pl.
W dniach od 16 do 24 marca 2012 r., w centrum handlowym Magnolia Park odbywać się będzie wyjątkowa akcja pod hasłem "Poczuj Moc Diamentów". Klienci dokonujący zakupów w galerii w tym czasie będą mogli wziąć udział w specjalnym konkursie i wygrać prawdziwe diamenty.Diament jest najcenniejszym kamieniem szlachetnym. Jego nazwa pochodzi od starogreckiego słowa adamas, co oznacza "niepokonany", "niezniszczalny" i nawiązuje do wyjątkowej twardości tego minerału.


W dniach od 16 do 24 marca, na specjalnie przygotowanym stanowisku na Placu Niebiańskim w Magnolia Park zostaną wystawione szklane gabloty, w który znajdzie się 1 000 błyszczących kamieni. Wśród nich będzie 10 prawdziwych diamentów. Klienci, którzy w okresie trwania akcji dokonają zakupów w sklepach na terenie galerii za kwotę powyżej 50 złotych, będą mogli wziąć udział w wielkim poszukiwaniu diamentów w sobotę, 24 marca.Uczestnicy konkursu będą mogli wybrać sobie jeden kamień, a następnie sprawdzić jego autentyczność u jubilera. Osoby, które wybiorą prawdziwe diamenty, nie tylko otrzymają je w prezencie, ale będą miały również możliwość bezpłatnego oprawienia ich w złoto. Ponadto spośród zwycięzców wyłoniona zostanie jedna osoba, która otrzyma voucher na wyjątkowy wyjazd dla dwóch osób do Świata Kryształów Svarowskiego w autriackim Wattens.

Nagrody:
10 diamentów

Ponadto spośród zwycięzców wyłoniona zostanie jedna osoba, która otrzyma voucher na wyjątkowy wyjazd dla dwóch osób do Świata Kryształów Svarowskiego w autriackim Wattens.Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez ziolko. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: ziolko Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz