Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Podróżujcie, stemplujcie, wygrywajcie"

Opis konkursu

Każdy posiadacz paszportu do 30 września 2013 r. może odwiedzać miejsca wymienione w paszporcie i zbierać pieczątki potwierdzające przybycie. Paszporty będą stemplowane w kasach biletowych, punktach informacji turystycznej i lokalnych organizacjach turystycznych. Ich adresy będzie można znaleźć w paszporcie. Na koniec, aby walczyć o nagrody, należy przesłać uzupełniony i podpisany paszport z minimum 8. pieczątkami łącznie z krótkim, zabawnym opisem zapraszającym mieszkańców województwa do odwiedzenia miejsca, które najbardziej podobało się uczestnikom konkursu. Na paszporty czekamy od 1 września do 20 października 2013 r. Zbierze je firma Modart z Lublina (ul. Romera 15), organizator konkursu wybrany w przetargu przez Urząd Marszałkowski.

Nagrody

Wśród podróżników z każdej kategorii wiekowej wyłonieni zostaną zwycięzcy, którzy otrzymają nagrody główne, za 1, 2 i 3 miejsce.
Nagrodzeni zostaną również Ci najbardziej aktywni, ponieważ dodatkowymi niespodziankami obdarujemy osoby, które jako pierwsze zbiorą komplet pieczątek (pierwszych 20 osób, które nadeślą paszport ze wszystkimi stemplami), a także 20 pierwszych osób, które zdobędą minimalną ilość pieczęci uprawniających do wzięcia udziału w konkursie tj. 8 również otrzyma dodatkowe upominki.
Wśród nich przygotowaliśmy m. in. : rowery, hulajnogi, kijki do nordic walking, pobyty w SPA i wiele innych.

Nadesłane przez: zaczytana-pola Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

youstyna33

15.08.13 17:36:43

Do mieszkańców woj lubelskiego

0 0
Dodaj komentarz