Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Pokaż, jak być Super Mamą! "

Opis konkursu

Konkurs trwa do: 15.07.2012

Organizatorem konkursu jest serwis szukamysupermamy.pl.
Jak zostać Super Mamą? Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie Mleczny Start. Wypełnij krok po kroku formularz konkursowy. Podziel się z innymi Twoją receptą na bycie Super Mamą. Wybierz najlepiej pasujący Tobie temat: zabawy z dziećmi, rozwój talentów lub zaangażowanie w życie szkoły. Opisz go i dołącz zdjęcie ze swoją pociechą. Twoja historia zostanie poddana ocenie internautów. Będziesz mogła ją promować wśród znajomych, na portalach społecznościowych, komunikatorach czy forach dyskusyjnych.
Z każdego województwa zostanie wybrana do półfinału jedna Super Mama.
Więcej w regulaminie

Nagrody:
16 Półfinalistek, wybranych w Etapie I Konkursu, otrzymuje:
nagrodę rzeczową o wartości 370 zł w postaci karty upominkowej do sieci sklepów Empik, zestaw 30 kaszek Mleczny Start oraz 30 Zbożowych Kanapek Mleczny Start oraz książkę Jespera Juula "Uśmiechnij się siadamy do stołu" i dodatkową nagrodę pieniężną o wartości 11,11% nagrody rzeczowej. Nagroda pieniężna pobierana jest bezpośrednio przez Organizatora, jako płatnika podatku dochodowego od osób fizycznych celem odprowadzenia należnego od nagród 10% zryczałtowanego podatku dochodowego.
Publikację wizerunku 16 Półfinalistek Etapu I na łamach magazynu Pani Domu (numery 16, 17, 18, 19).

Laureatka II Etapu Konkursu otrzymuje:
nagrodę rzeczową o wartości 8100 zł w postaci vouchera turystycznego na rodzinny wypoczynek w hotelu Czarny Potok (Zakopane, ul. Tetmajera 20 34-500 Zakopane), zestaw 30 kaszek Mleczny Start oraz 30 Zbożowych Kanapek Mleczny Start i dodatkową nagrodę pieniężną o wartości 11,11% wartości nagrody rzeczowej. Nagroda pieniężna pobierana jest bezpośrednio przez Organizatora, jako płatnika podatku dochodowego od osób fizycznych celem odprowadzenia należnego od nagród 10% zryczałtowanego podatku dochodowego.
Publikację wywiadu z Laureatką w magazynie Pani Domu (numer 22) a także udział w sesji zdjęciowej na okładkę numeru 22 Pani Domu.
Publikację relacji z rodzinnego wypoczynku Laureatki w ramach wykorzystania Nagrody Głównej w numerze marcowym Pani Domu w 2013 r. .

Dwie Finalistki Konkursu, które zakwalifikowały się do oceny Jury w II etapie Konkursu, lecz nie otrzymały Nagrody Głównej, otrzymają od Organizatora Nagrody Dodatkowe:
nagrodę rzeczową o wartości 540 złotych w postaci robota kuchennego, zestaw 30 kaszek Mleczny Start oraz 30 Zbożowych Kanapek Mleczny Start i dodatkową nagrodę pieniężną o wartości 11,11% wartości nagrody rzeczowej. Nagroda pieniężna pobierana jest bezpośrednio przez Organizatora, jako płatnika podatku dochodowego od osób fizycznych, celem zapłaty należnego od nagród 10% zryczałtowanego podatku dochodowego.

Internauci głosujący za pośrednictwem Strony Internetowej Konkursu biorą udział w Konkursie dla Internautów. Pierwsze 3 osoby, które w dniu ogłoszenia Konkursu prześlą prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe znajdujące się w zakładce Zagłosuj na Super Mamę! na adres e-mail: supermama@gardenofwords.pl zostaną nagrodzone nagrodą rzeczową: 3 Zbożowe Kanapki Mleczny Start, 3 kaszki Mleczny Start, książka Jespera Juula "Uśmiechnij się siadamy do stołu" o wartości 35 zł i dodatkową nagrodę pieniężną o wartości 11,11% wartości nagrody rzeczowej. Nagroda pieniężna pobierana jest bezpośrednio przez Organizatora, jako płatnika podatku dochodowego od osób fizycznych, celem zapłaty należnego od nagród 10% zryczałtowanego podatku dochodowego.

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez aneti. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodała mkmadzia7

Nagrody

Nadesłane przez: aneti Opublikowane przez: mkmadzia7

Podobne konkursy

Dodaj komentarz