Reklama na e-Konkursy.info 18.07.19 21:23:50

Konkurs "Pokaż nam swoją łazienkę"

Konkurs Pokaż nam swoją łazienkę

Opis konkursu

Zostań naszym fanem, dopisz swój e-mail do naszego newslettera i weź udział w konkursie!

Lubisz swoją łazienkę i chcesz się nią pochwalić, a przy okazji wygrać nagrodę? Wyślij zdjęcia swojej łazienki na konkurs@eurostandard.biz i weź udział w naszym konkursie. Na zdjęcia czekamy do 12 maja 2013r.

Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest firma Eurostandard Sp. j. Topole k. Chojnic.
2. Nagrodą w konkursie jest zlewozmywak granitowy wpuszczany w blat, 1-komorowy z ociekaczem kolor beżowy, firmy: DEANTE, seria: POLKA (wymiary 74cm x 43cm, wartość katalogowa nagrody 789zł).
3. Konkurs trwa od 12 kwietnia 2013r do 12 maja 2013r.
4. Zwycięzca musi odebrać nagrodę w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyników. W przeciwnym razie nagrodzony uczestnik traci prawo do nagrody i odbędzie się ponowny wybór zwycięzcy.
5. Warunki uczestnictwa:
5.1. Zdjęcia łazienki zgłaszane w konkursie należy wysyłać na adres e-mail: konkurs@eurostandard.biz
5.2. Każdy uczestnik konkursu może wysłać maksymalnie 5 zdjęć jednej łazienki. Ponadto musi podać dane: imię i nazwisko, miejscowość w której mieszka oraz numer telefonu. W przypadku braku jakiejkolwiek informacji zgłoszenie nie będzie brane pod uwagę przy wyborze zwycięzcy.
5.3. Zdjęcie powinno odzwierciedlać rzeczywisty i aktualny stan łazienki.
5.4. Uczestnik zgadza się na publikację swoich zdjęć na stronach konkursowych oraz innych stronach organizatora konkursu Eurostandard Sp. j. oraz jednocześnie oświadcza, że zdjęcia są jego własnością, nie pochodzą z innych źródeł internetu.
6. Zdjęcia będą oceniane pod względem atrakcyjności wizualnej, zgodności z tematyką konkursu oraz indywidualnego charakteru łazienki.

Nagrody

Nagrodą jest: zlewozmywak granitowy wpuszczany w blat, 1-komorowy z ociekaczem kolor beżowy, firmy: DEANTE, seria: POLKA (wymiary 74cm x 43cm, wartość katalogowa nagrody 789 zł).

Nadesłane przez: eurostandard Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz