Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Pokaż swoją kobiecość"

Opis konkursu

Zadaniem uczestnika w Aplikacji Konkursowej jest polubienie strony IsaDora na Facebooku oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego, wraz z załączonym zdjęciem konkursowym.
Konkurs składa się z trzech tygodniowych konkursów tematycznych. Uczestnicy zgodnie z tematyką konkursową nadsyłają zdjęcia. Wymagane jest, aby na każdym zdjęciu widniała kartka z zapisem „IsaDora WIOSNA 2014”. W przypadku braku kartki z ww. zapisem zgłoszenie nie będzie rozpatrywane.
Konkurs polega na przesyłaniu zdjęć makijażu. Makijaż ten Uczestnik może wykonać na swojej twarzy lub na twarzy modelki.
W każdym tygodniu, Jury Konkursowe wybierze trzy prace oceniając je w skali 1-3.
Uczestnicy Konkursu zbierają punkty. Zwycięża Uczestnik, który podczas trzy tygodniowego Konkursu zebrał najwięcej punktów. W przypadku remisu Jury wybiera najlepsze zgłoszenie

Nagrody

1x 1 miejsce – udział w dedykowanej dla Zwycięzcy sesji zdjęciowej, z której wybrane zdjęcia zamieszczone będą w dodatku do luksusowego magazynu.
Sesja zdjęciowa odbędzie się w terminie 03.03.2014. Jeżeli Zwyciężczyni Konkursu termin nie będzie odpowiadał wówczas Jury konkursowe wybiera kolejną zwycięską pracę, a dotychczasowa Konkursowiczka dostaje nagrodę „wyróżnienie”

2x wyróżnienie – zestaw kosmetyków (o wartości 127,00 złotych) marki IsaDora
Każdy z uczestników otrzyma nagrodę gwarantowaną – voucher (30% zniżki na zakup kosmetyków marki IsaDora) do wykorzystania w terminie 08.03.2014 – 26.03.2014), w sklepie internetowym sklep.stylekobiet.pl

Nadesłane przez: ignam Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz