Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Portret"

Konkurs Portret

Opis konkursu

Konkurs przebiega dwuetapowo:
Etap I - Głosowanie smsowe internautów. Koszt SMSa 2,46 zł. z VAT. W tym etapie zostaje wyłonionych 20 zdjęć z największą ilością oddanych głosów. Zdjęciu z największą ilością głosów od internautów zostanie przyznanych 20 punktów, kolejnemu - 19 itd, a dwudziestemu - 1 punkt. Warunkiem koniecznym do zakwalifikowania sie do II Etapu jest zdobycie minimum 10 głosów od internautów.
Etap II - Ocena jury. 20 zdjęć zakwalifikowanych do tego etapu ocenianych jest przez jury. Najlepsze zdjęcie, wg jury, dostaje 20 pkt., kolejne 19 itd. Zwycięskim zdjęciem zostanie ta praca, która zgromadzi w sumie najwięcej punktów z obu etapów.

Udział w konkursie automatycznie oznacza akceptację regulaminu konkursu, w tym również fakt, że posiada się wszelkie prawa autorskie do zgłoszonego zdjęcia.

Nagrody

- Tablet Lenovo YOGA 3
- APARAT CYFROWY Nikon Coolpix L340
- Smartwatch GARMIN GPS Vivoactive

Nadesłane przez: kfotogr Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

Gość ~cb656

17.01.18 20:13:39

Tak w ogóle, to zgłaszający opisał jedynie dwa późniejsze etapy, bo etap ZEROWY (nazwijmy go tak, by zachować logiczną kolejność) polega przecież na... ZGŁOSZENIU ZDJĘCIA emotka

Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać na adres e-mail podany na stronie internetowej konkursu zdjęcie zgłaszane na konkurs wraz z podaniem imienia i nazwiska, adresu zamieszkania, adresu email oraz telefonu kontaktowego, co jednocześnie uważane jest za zgodę na publikacje zdjęć w internecie. Ponadto uczestnik wyraża dobrowolną zgodę na gromadzenie i przetwarzanie przez organizatora dostarczonych danych osobowych. Nadsyłane zdjęcia muszą nawiązywać do tematu konkursu. Zdjęcia w formacie JPG o wielkości nie przekraczającej 2 MB należy nadsyłać w formie załączników do listu elektronicznego. Wysłanie pliku jest równoznaczne z oświadczeniem o posiadaniu do niego wszelkich praw autorskich. Uczestnik zrzeka się jakiegokolwiek roszczeń za korzystanie ze zdjęć zgodnie z niniejszym Regulaminem

0 0
Dodaj komentarz