Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Pośród cieni" #3

Opis konkursu

Od paru dni przyczepiło się do mnie słowo kreatywne, wszystko chcę robić kreatywnie. Jednak pogoda jakoś nie sprzyja mojej kreatywności. Niby wiosna, Wielkanoc a mnie jakoś nic nie bawi. Może to przez pogodę?

Może Wasza kreatywność jest na wyższym poziomie niż moja, wiec będziecie mogli wykazać się w dzisiejszym konkursie. Przed wami dni świątecznego odpoczynku, wykorzystajcie je na przyłożenie się do zadania. Jako, że mamy Wielkanoc Waszym zadanie będzie przygotowanie jak najbardziej kreatywnej pisanki. Technika dowolna, zdjęcia mile widziane. Jedyny warunek to taki aby pisanka utrzymana była w klimacie naszego portalu. Kryminał, fantastyka, sensacja. Na każdej pracy powinno się znajdować logo naszego portalu.

Wygrywa osoba, która wykona najciekawszą pracę.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres martadrozdek@qfant.pl . W tytule wpisujcie: CIENIE#3

W wiadomościach należy uwzględnić dane adresowe do wysyłki nagrody, login na portalu QFant oraz numer telefonu dla kuriera.

Jeżeli wykryjemy, iż dana osoba wysyła zgłoszenia z kilku różnych kont, osoba taka zostanie zdyskwalifikowana bez ostrzeżenia. Odrzucane będą również zgłoszenia zawierające taki sam adres.

Nagrody

"Pośród cieni".

Nadesłane przez: zaczytana-pola Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz