Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Powiedz STOP mobilnemu piractwu i wygraj Samsunga Galaxy SIII!"

Opis konkursu

Konkurs trwa od: 20.11.2012 do: 23.12.2012

Organizatorem konkursu jest serwis MobileWorld24.pl.
Ruszyła właśnie nasza akcja związana z piractwem mobilnym. Przez następne kilka tygodni będziemy Was zasypywać ciekawymi artykułami, a także konkursami. Rozpoczynamy z grubej i rury i startujemy z pierwszym, ale nie ostatnim dużym konkursem. Do wygrania jest smartfon, który otrzymał międzynarodową nagrodę EISA w kategorii Best Mobile Phone 2012-2013, o jakim telefonie mowa? Oczywiście o Samsungu Galaxy SIII, o nim samym możecie się nieco więcej dowiedzieć z naszej recenzji, którą znajdziecie tutaj. Przejdźmy jednak do sedna czyli co trzeba zrobić by stać się szczęśliwym posiadaczem Samsunga Galaxy SIII? Wystarczą trzy proste kroki:
Polub MobileWorld24.pl
Udostępnij wpis dotyczący konkursu na swojej osi czasu (udostępnienie musi być publiczne)
Odpowiedz w komentarzu pod tym wpisem na pytanie "Dlaczego to właśnie Ty masz wygrać Samsunga Galaxy SIII - telefon roku 2012/2013 według EISA?"

Najważniejsze odpowiedź na pytanie może być przedstawiona w dowolnej formie - zarówno video, rysunku, piosenki, komiksu liczy się przede wszystkim Wasza kreatywność, miłym akcentem będzie połączenie odpowiedzi z akcją przeciw mobilnemu piractwu. Spośród wszystkich poprawnych zgłoszeń wybierzemy najciekawsze i je nagrodzimy. Konkurs trwa do 23 grudnia 2012, regulamin konkursu możecie znaleźć tutaj. Jest to jeden z wielu konkursów na naszym portalu, więc cały czas zaglądajcie na MobileWorld24.pl i wyczekujcie kolejnych szans na zdobycie ciekawych nagród, a już teraz mogę zdradzić, że to nie jedyny telefon jaki będzie można wygrać na łamach MobileWorld24.pl.

Nagrody:
Samsung Galaxy SIII
5X pendrive'ów 32 GB

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez fish13. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: fish13 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz