Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Powitaj Nowy Rok z Lila Park i Infoludkiem!"

Konkurs Powitaj Nowy Rok z Lila Park i Infoludkiem!

Opis konkursu

I etap konkursu (02.-08.12.2016)
Aby mieć szansę wygrać bilety na Bal z maskami weneckimi w Lila Park wystarczy, że przygotujesz (w formie grafiki, zdjęcia, obrazka w formacie JPG) propozycję stylizacji sylwestrowej. To Ty decydujesz o formie i sposobie przedstawienia stylizacji. Możesz ubrać się i zrobić zdjęcie, możesz narysować obrazek lub pokazać ciekawą kompozycję. Zaskocz nas!
Zgłoszenie konkursowe należy wysłać poprzez podstronę: Powitaj Nowy Rok z Lila Park i Infoludkiem!

II etap konkursu (09.-15.12.2016)
Po zakończeniu I etapu konkursu, wszystkie zgłoszenia zostaną opublikowane na podstronie konkursowej i poddane głosowaniu internautów (głosować można raz dziennie z jednego IP).
Internauci wybiorą najlepsze według nich zgłoszenia konkursowe. Prace, które w głosowaniu internautów zajmą miejsca od pierwszego do piątego, otrzymają następującą liczbę punktów: 1 miejsce – 5 pkt, 2 miejsce – 4 pkt, 3 miejsce – 3 pkt, 4 miejsce – 2 pkt, 5 miejsce – 1 pkt.
Po zakończeniu głosowania internautów nastąpią obrady jury. Komisja oceniająca wybierze pięć jej zdaniem najciekawszych prac, którym przyzna odpowiednio od 1 do 5 punktów.

Suma punktów internautów i jury wyłoni dwóch zwycięzców nagród głównych w postaci podwójnych biletów na Bal Sylwestrowy z maskami weneckimi w Lila Park. W przypadku gdy zgłoszenia otrzymają taką samą liczbę punktów, głos decydujący otrzyma sponsor nagrody – Lila Park.

Nagrody

W konkursie przewidziano dwie nagrody główne w postaci podwójnych zaproszeń na Bal Sylwestrowy z maskami weneckimi w Lila Park (dokładny opis balu znajduje się w załączniku) wraz z powrotnym transportem autokarem (powrót o godzinie 04:15 z Lila Park do centrum Szczecina, I przystanek – Mierzyn, II przystanek – Gumieńce, ul. Kwiatowa, III przystanek – Centrum, pl. Kościuszki, IV przystanek – Centrum, pl. Rodła).

Nadesłane przez: kalisto1986 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz