Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Praca Marzeń"

Konkurs Praca Marzeń

Opis konkursu

Biuro podróży Exim Tours ogłasza nabór do II edycji konkursu Praca Marzeń, poszukiwany: Tester Smaków Podróży. Zwycięzca konkursu przez 5 miesięcy odwiedzi 6 destynacji turystycznych: Grecję, Turcję, Egipt, Tunezję, Maroko i Hiszpanię. Jego zadaniem będzie delektowanie się miejscowymi potrawami, a także poznawanie zwyczajów i atrakcji turystycznych, co następnie opisze na blogu www.praca-marzen.pl, gdzie również będzie zamieszczać zdjęcia i filmy. Wynagrodzenie: 3000 PLN miesięcznie!
Chętni na stanowisko muszą w terminie od 24.03 do 24.04.2014 r. zalogować się na stronie www.praca-marzen.pl, stworzyć swój profil i zamieścić film zawierający autoprezentację pod hasłem „dlaczego to właśnie ja powinienem/powinnam zostać Testerem Smaków Podróży”. Filmy uczestników konkursu podlegają ocenie przez internautów, głosowanie trwa od 24.03 do 29.04.2014 r.
Wymagania od kandydatów biorących udział w Konkursie:
- dynamizm, komunikatywność oraz otwartość na inne kultury
- otwartość na nowe smaki kulinarne, odwaga w testowaniu i poznawaniu lokalnych potraw
- ciekawość świata, umiejętność przelewania swoich spostrzeżeń na papier oraz uwieczniania ich na zdjęciach i filmach, kreatywność
- swoboda w porozumiewaniu się, nawet bez znajomości wszystkich języków świata
- sprawność fizyczna i brak przeciwwskazań lekarskich do odbywania licznych podróży samolotem
- poczucie humoru oraz wysoka kultura osobista

Nagrody

Dla Laureata I miejsca: 5-miesięczny kontrakt na stanowisku "Testera Smaków Podróży", wynagrodzenie 3000 PLN/miesiąc (netto), minimum 6 wyjazdów, do: Grecji, Turcji, Hiszpanii, Tunezji, Egiptu i Maroka.
Dla Laureata II miejsca: voucher o wartości 1500 PLN na wakacje z Exim Tours.
Dla Laureata III miejsca: voucher o wartości 1000 PLN na wakacje z Exim Tours.

Nadesłane przez: Praca Marzen Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz