Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Promienne lato z AVON!"

Opis konkursu

Konkurs trwa od: 12.06.2012 do: 08.07.2012

Organizatorem konkursu jest serwis zawszetrendy.pl.
Zadanie konkursowe jest proste.
Powinnaś:
- być zarejestrowanym użytkownikiem portalu zawszetrendy.pl, jeśli nim nie jesteś zarejestruj się przed zgłoszeniem do konkursu
- "lubić" nas na Facebooku. A jeśli jeszcze nas nie lubisz, odwiedź naszą stronę na Facebooku i dodaj ją do ulubionych poprzez kliknięcie w przycisk "Lubię to" przed zgłoszeniem się do konkursu.
- odpowiedzieć na pytanie: "Co mi się podoba w kosmetykach z serii Solutions marki AVON?" i przesłać odpowiedź w Zgłoszeniu do konkursu
- przesłać swoje Zgłoszenie do konkursu na adres e-mail konkursy@zawszetrendy.pl. Zgłoszenie musi zawierać zawierać nazwę konkursu (w tytule maila) "Promienne lato z Avon!" oraz w treści maila odpowiedź na pytanie konkursowe, Twoje imię i nazwisko, datę urodzenia oraz adres i numer telefonu, Twój login/nazwę na stronie zawszetrendy.pl, link do Twojego konta na portalu społecznościowym Facebook.

I już weźmiesz udział w naszym konkursie "Promienne lato z Avon!".

Jury wybierze najciekawsze odpowiedzi i wyłoni w ten sposób Laureatów, którym zostaną przesłane kosmetyki i bransoletki.

Nagrody:
5 zestawów, które zawierają 3 kosmetyki z serii Solutions, linia Podstawowa Pielęgnacja oraz wakacyjną bransoletkę Savannah!
Peeling-maseczka-krem myjący
Tonik odświeżający
Nawilżający żel do twarzy
bransoletka Savannah!

Wartość pojedynczego zestawu to 104,00 złote

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez janina. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: janina Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz