Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "PROMOCJA 3P - wygrywaj smacznie, zdrowo i ekologicznie z marką Termisil!"

Opis konkursu

Konkurs trwa do: 31.01.2013

Organizatorem konkursu jest serwis termisil.com.
Kulinaria i związany z nimi trend rozgościł się na dobre wśród Polek. Pieczemy, gotujemy, przyrządzamy smaczne, zdrowe dania samodzielnie lub ze znajomymi, doskonale się przy tym bawiąc. W miarę zaawansowania, podejmujemy się coraz trudniejszych wyzwań. Dumni z osiągnięć, chwalimy się, zamieszczając zdjęcia potraw na portalach społecznościowych. Świetna sprawa i dużo frajdy!

A gdyby tak nadać motyw naszym działaniom? Polska marka Termisil wychodzi z inicjatywą ekologicznej akcji konkursowej PROMOCJA 3P. Polega ona na przyrządzaniu potraw w żaroodpornych naczyniach ze szkła boro-krzemowego, które jest w 100proc. przyjazne dla środowiska, bezpieczne w kontakcie z żywnością, bez alergenów i związków chemicznych.

Aby wziąć udział w akcji konkursowej PROMOCJA 3P, należy zakupić dowolne naczynie żaroodporne marki Termisil i przygotować potrawę, stosując się do jednej z zasad 3P:
- Przyrządzaj zdrowo
- Podawaj smacznie
- Przechowuj ekologicznie

Następnie wyślij zgłoszenie wraz ze zdjęciem przedstawiającym jak naczynia marki Termisil spełniają warunki akcji konkursowej PROMOCJA 3P (jeden produkt musi spełniać co najmniej jeden wybrany warunek 3P), czyli albo Przyrządzanie zdrowe, albo Podawanie smaczne, albo Przechowywanie ekologiczne.
Stosuj zasady akcji konkursowej PROMOCJA 3P i wygrywaj!

Promocja trwa do 31 stycznia 2013r. Więcej informacji i regulamin promocji na www.termisil.com


Nagrody:
Co tydzień masz szansę na zdobycie wielofunkcyjnego zestawu naczyń żaroodpornych marki Termisil o wartości rynkowej aż 300 zł!

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez 5tka. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: 5tka Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

pawel1615

28.11.12 17:31:49

promocyjny

0 0
Dodaj komentarz