Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Przebojowa Plejada"

Opis konkursu

Poczuj rytm zakupów, odkryj muzykę i zamień marzenia w rzeczywistość!
Zapraszamy do udziału w muzycznym konkursie „Przebojowa Plejada”. Weź udział w zabawie i wygraj 22 000 zł na wycieczkę marzeń! Zamień paragon na wyprawę życia!
Tylko 3 kroki dzielą Cię od wygranej… Startujemy 22 lutego.

1 ETAP: 10 rund, 10 przebojów, 10 sekund - tyle dzieli Cię od marzeń!
Przyjdź do Centrum Handlowego Plejada Sosnowiec i zrób zakupy za min. 50 zł w jednym z naszych salonów. Pokaż paragon hostessie i zamień go na kupon konkursowy z unikalnym kodem kreskowym. Zacznij grę…
Należy odgadnąć 10 znanych przebojów, w jak najkrótszym czasie na zasadzie znanego i lubianego programu „Jaka to melodia?”. Bądź najszybszy!

II ETAP: FINAŁ NA 5-TKĘ
Dwa standy multimedialne przez cały czas trwania konkursu (22 lutego - 8 marca) na bieżąco będą wyświetlały tabele z czasami wszystkich zawodników. Najlepsza 5-tka zostanie zaproszona do muzycznego finału, który odbędzie się 8 marca.

III Etap: MUZYCZNY FINAŁ
Zagraj pierwsze skrzypce w Wielkim Finale i wygraj VOUCHER O WARTOŚCI 22 000 ZŁ NA PODRÓŻ MARZEŃ! Pięciu finalistów zmierzy się w pięciu muzycznych rundach na scenie w Centrum Handlowym Plejada Sosnowiec już 8 marca. Przybij 5-tkę ze swoimi marzeniami i wygraj! Poczuj rytm przebojów!

Nagrody

Nagroda: VOUCHER O WARTOŚCI 22 000 zł na PODRÓŻ MARZEŃ
To od Ciebie zależy jaki kierunek wybierzesz, gdzie wyruszysz, jakie miejsca odwiedzisz. Baw się razem z nami i spełniaj marzenia.

Nadesłane przez: zuzi494 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz