Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Prześcignąć zimę"

Opis konkursu

Konkurs trwa do: 06.12.2011

Organizatorem konkursu jest serwis domore.pl.
Sezon biegowy dobiega końca. Aby zachęcić Was do biegania, nawet wtedy kiedy temperatura za oknem spada poniżej 0 stopni, portal Do>More przygotował dla Was KONKURS. Biegaczy, którzy założą na domore.pl swoją akcję biegową i do 6 grudnia 2011 roku zbiorą największą kwotę na wybrany przez siebie cel charytatywny wyróżnimy książkami "Mój pierwszy maraton" - najnowszą propozycją wydawnictwa Buk Rower autorstwa Tima Rogersa. Książka zawiera cenne wskazówki, które pomogą Wam przygotować się do startu w maratonie.
W Mikołajki - 6 grudnia zostaną ogłoszone wyniki. Wyniki zostaną zamieszczone na domore.pl w zakładce Aktualności oraz na fanpage’u portalu na Facebook’u.
Przed Wami listopadowe biegi niepodległości oraz biegi mikołajkowe, w których możecie sprawdzić swoją kondycję i zorganizować akcję na domore.pl.
Co zrobić?
- Wejdź na www.domore.pl wybierz organizację charytatywną lub cel, który chcesz wesprzeć.
- Załóż stronę akcji - opisz swoją przygodę z bieganiem, zamieść zdjęcie i wyjaśnij dlaczego chcesz, aby znajomi wsparli Twoją akcję.
- Poinformuj znajomych przesyłając im link do Twojej strony akcji i poproś o wsparcie, dzięki któremu zyskasz dodatkową motywację do treningów w zimne jesienne dni.
Z Do>More możecie Biegać, Pomagać i WYGRYWAÆ!
Szczegóły konkursu znajdziecie na domore.pl w Aktualnościach - http://www.domore...tic/aktualnosci.html

Nagrody:
Książki "Mój pierwszy maraton" Tim Rogers. Wydawnictwo Buk Rower

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez domore.pl. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: domore.pl Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz